Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 18:29:42

Відтепер усі "швидкі допомоги" Чернігівщини мають глюкометри

21.08.2015   09:23Агенцiя

Благодійний фонд «Поліський оберіг», засновником якого є Владислав Атрошенко, продовжує свою системну роботу в медичній сфері. Вже звичними для жителів Чернігові й області стали безоплатні лікарські огляди, забезпечення медичних закладів необхідними препаратами й засобами, а людей з особливими потребами – реабілітаційним обладнанням. Цього разу за сприяння фонду необхідні прилади отримав Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Це – 61 глюкометр, що миттєво вимірює рівень цукру в крові. «Нехай вони довго служать людям, і нехай люди будуть здоровими», – з такими побажаннями передав їх медикам представник команди Владислава Атрошенка Сергій Гарус.

У нашій області нині працює понад 90 бригад «швидкої допомоги», і лише третина з них досі мала глюколметри. А враховуючи те, що на рік медикам доводиться майже дві тисячі разів виїздити на виклики до хворих на цукровий діабет, наявність таких приладів має велике значення. Адже за даними глюкометра можна швидше встановити діагноз, а значить – вчасно розпочати лікування і врятувати життя людині.

«Ми звернулися до Владислава Атрошенка з проханням допомогти і збільшити кількість глюкометрів, щоб вони були в кожній бригаді «швидкої допомоги», – розповідає директор Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Даниленко. – Тепер ми забезпечимо цими приладами всі машини «швидкої допомоги». Враховуючи те, що наш Центр здійснює близько 800 викликів по області за добу, ці прилади будуть у великій нагоді для покращення діагностики наших пацієнтів».

PR

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.