Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 18:44:39

За втручання прокуратури району в державну власність повернуто безхазяйну квартиру

21.08.2015   09:15

Прокуратурою Семенівського району встановлено факт тривалої відсутності квартиронаймачів, яким у 1991 році надавався ордер на квартиру в багатоповерховому будинку в м. Семенівка.

З моменту отримання ордеру і до цього часу належний догляд за квартирою не ведеться, особи у квартирі не проживають, оплату житлово-комунальних послуг не здійснюють. У результаті цього квартира залишилась безнаглядною, приведена у незадовільний стан, що впливає на загальний стан будинку та спричиняє незручності для сусідів по багатоквартирного будинку.

З огляду на це прокуратурою Семенівського району в інтересах виконавчого комітету Семенівської міської ради заявлено позов про визнання квартиронаймачів такими, що втратили право користування квартирою в м. Семенівка, який 30 липня 2015 року задоволено в повному обсязі.

Після вступу рішення в законну силу вказана квартира буде поставлена на баланс Семенівської міської ради та в подальшому виділена особам, які її потребують.

Про це повідомив прокурор Семенівського району радник юстиції Сергій Хамайко.

— З позиції цивільного обороту кожна річ повинна належати на праві власності певній особі чи державі. При цьому право власності породжує в особи, яка ним володіє, не тільки певний обсяг прав, пов’язаних з володінням, користуванням та розпорядженням певною річчю, але й покладає на останнього тягар утримання, — додав він.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.