Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 22:32:07

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

21.08.2015   09:13Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 20 серпня по 08 годину 21 серпня 2015 року.

МНС

МНС

Пожежі:

Зареєстровано 6 пожеж, з яких 2 в житловому секторі та 4 в природних екологічних системах. Причини їх виникнення: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів, порушення правил монтажу електромереж.
 


Події на водних об'єктах:

19.08.2015 року о 20:05 в р. Супій біля с. Старий Биків  Бобровицького району виявлено та піднято на поверхню тіло місцевого жителя 1958 р.н. Причина смерті встановлюється.

 

Прогноз погоди на 21 серпня 2015 року


Мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-східний 5-10 м/с. Температура по області вночі 8-13º, вдень 20-25º тепла.
По Чернігову температура вночі 10-12º, вдень 22-24º тепла.

          

Пожежна небезпека в лісах області очікується 5 класу
(надзвичайна пожежна небезпека). 

 

Радіаційний фон на території області складає:

м. Чернігів - 12 мкр/год, м. Щорс - 09 мкр/год, с. Покошичі - 11 мкр/год, м. Семенівка - 10 мкр/год, м. Ніжин - 12 мкр/год, м. Прилуки -  12 мкр/год, м. Остер - 12 мкр/год.

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.