Вогнеборці ліквідували загоряння торфу та сухого настилу в лісопарковій зоні
Протягом минулої доби щорські вогнеборці ліквідували 2 пожежі, що виникли у екологічних системах.
19 серпня о 13:04 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про загоряння 0,3 гектарів сухої трави на торфовищі поблизу с. Чепелів. До місця події прибули вогнеборці 8-ї державної пожежно-рятувальної частини та пожежна команда Щорського "Агролісгоспу".
Спільними зусиллями рятувальників та лісокористувачів, які працювали майже п’ять годин, не допущено поширення вогню на значну площу, а також ліквідовано займання торфу. Причиною виникнення пожежі послужила людська необережність у поводженні з вогнем.
Того ж дня о 17:49 через залишене відпочивальниками багаття загорівся настил в лісопарковій зоні біля м. Щорс. Окрім вогнеборців до гасіння пожежі активно долучились місцеві жителі. Боротьба з вогнем тривала 40 хвилин, в результаті чого не допущено розповсюдження вогню на лісовий масив.
У зв’язку з цим, рятувальники закликають громадян бути обережними у поводженні з вогнем. Не кидайте непогашені сірники, недопалки та не розводьте вогнища у лісах, на полях та біля торфовищ.
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.