Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 22:30:25

На Чернігівщині під час пожежі загинуло 2 дітей

05.03.2012   10:11

03-го березня о 09:30 до Козелецького райвідділу Територіального УМНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку в с. Гладке. На місце події одразу виїхало два відділення пожежно-рятувальної частини. Коли вони за 16 хвилин подолали відстань у 14 км і прибули на пожежу, вогнем був охоплений весь будинок, а дах впав у середину оселі.

Свідки пожежі повідомили працівників МНС, що в хаті знаходилися двоє малолітніх хлопчиків. Проте за таких обставин врятувати їх вже було неможливо. В ході гасіння, яке тривало майже 2 години, вогнеборці знайшли  обгоріли тіла 2-х дітей.

Під час з’ясування обставин трагедії встановлено, що в старенькому дерев’яному однокімнатному будиночку проживала 39-річна жінка з 4-ма дітьми.  Її чоловік помер в минулому році, тому вона сама виховувала двох 10-ти та 8-ми річних дівчинок і двох 5-ти та 2-х річних хлопчиків. Родина була малозабезпеченою. Мати знаходилася у відпустці по догляду за малолітньою дитиною та лише інколи підробляла дояркою на місцевій тваринницькій фермі. Односельці та сільрада підтримували жінку, як могли: приносили дитячі речі, надавали матеріальну допомогу, щотижня приходив лікар й слідкував за станом здоров’я дітей.

Злощасного ранку о 08:10 мати пішла проводжати дочок на шкільний автобус, а хлопчики залишилися в хаті та дивилися старенький ламповий телевізор. Проте повертатися додому жінка не поспішала, бо зустріла односельців і стала з ними розмовляти. В цей час у будинку виникла пожежа. Її помітили сусіди близько 09:15 та спочатку сповістили про це господарку оселі, а вже потім зателефонували до районного відділу МНС. Коли мати прибігла додому та відчинила двері хати, їдкий дим не дав їх зайти в середину, а горіння стало ще більш інтенсивнішим через приток кисню. Розгубившись, жінка замість того щоб покликати синів до виходу або підійти до вікна, через яке можна було б  врятувати дітей, навпаки наказала їм сховатися. Послухавши матір, малюки залізли на піч. Там їх обгоріли тіла і знайшли працівники МНС під час гасіння пожежі. За попередніми даними, найбільш ймовірною причиною пожежі стало займання телевізора.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини