Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 грудня, 19:54:05

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

14.08.2015   09:34Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 13 серпня по 08 годину 14 серпня 2015 року.

МНС

МНС

Надзвичайні ситуації:
 
13.08.2015 року за результатами дослідження Київського державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи підтверджено діагноз "Африканська чума свиней", щодо захворювання свині у приватному господарстві в с. Городище Менського району.
Встановлено карантинну зону. Протягом 13 серпня у населення вилучено 17 голів тварин. Всіх свиней умертвили безкровним методом та утилізовано шляхом спалювання. На 14 серпня 2015 року заплановано подальший обхід приватних господарств з метою вилучення та утилізації тварин.
 

Пожежі:

Зареєстровано 6 пожеж, з яких 5 в житловому секторі та 1 на транспорті.
Причини виникнення пожеж: необережне поводження з вогнем, неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів, порушення правил пожежної безпеки при проведенні електрогазозварювальних робіт, необережність під час куріння.
 

 
Події на водних об'єктах:

12.08.2015 року о 17:00 в озері в м. Ніжин було виявлено та піднято на поверхню тіло особи без певного місця проживання 1984 р.н.
 


Протягом 14 серпня по Чернігову та області очікуються грози, при грозах місцями шквали 15-20 м/с.


Прогноз погоди на 14 серпня 2015 року

Мінлива хмарність, короткочасний дощ, гроза. Вітер північно-східний 7-12 м/с, при грозі місцями шквали 15-20 м/с. Температура по області вночі 15-20º, вдень 27-32º тепла.
По Чернігову короткочасний дощ, гроза. Вітер північно-східний 7-12 м/с. Температура вночі 17-19º, вдень 29-31º тепла


Пожежна небезпека в лісах області очікується 5 класу (надзвичайна пожежна небезпека).


Радіаційний фон на території області складає:

м. Чернігів - 12 мкр/год, м. Щорс - 10 мкр/год, с. Покошичі - 12 мкр/год, м. Семенівка - 11 мкр/год, м. Ніжин -  11 мкр/год, м. Прилуки - 12 мкр/год, м. Остер - 12 мкр/год.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини