Вартість предметів правопорушень, вилучених Чернігівськими митниками за 7 місяців, становить майже 24 мільйони гривень
Завдяки заходам, спрямованим на викриття контрабанди та припинення правопорушень, у зоні діяльності Чернігівської митниці ДФС протягом січня-липня зафіксовано 310 порушень митних правил.
Як повідомив начальник митниці Олександр Шавлак, вартість вилучених предметів становить 24 млн. грн. Це на 19,5 млн. грн. більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.
До судових інстанцій митницею направлено 215 справ на суму 22 млн. грн.
За результатами їх розгляду в дохід держави конфісковано товарів на 5,8 млн. грн., накладено штрафів на 5,6 млн. грн. та стягнуто 205 тис. грн.
Митницею розглянуто 76 справ про порушення митних правил, при цьому накладено штрафів на 629 тис. грн., до бюджету сплачено 461 тис. грн.
Останні новини Чернігівщини
Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21
Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.
Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19
З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17
Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:33
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
17 березня: цей день в Україні і світі 09:30
День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression