Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 вересня, 22:04:02

Громадські роботи на користь громаді

11.08.2015   11:31

У 2015 році фахівці Варвинської служби зайнятості у співпраці із органами місцевого самоврядування планують залучити до громадських та тимчасових робіт 230 осіб, на оплату праці яких передбачено по 90 тис. грн. коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевих бюджетів.

Станом на 01.07.2015 року на фінансування організації громадських робіт за рахунок коштів місцевих бюджетів використано 28 тис. грн. Із них використано 28 тис. грн. з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

В роботах тимчасового характеру (за кошти роботодавців) взяли участь 95 пошукачів роботи. До даних видів робіт також були залучені 2 особи з обмеженими фізичними можливостями, 3 особи внутрішньо переміщені та 3 особи демобілізовані із військової служби учасники антитерористичної операції.

Підприємства, які найактивніше працюють в напрямку організації робіт тимчасового характеру: Гнідинцівська сільська рада, ТОВ «Прогрес», ТОВ «Журавка», СТОВ «Богдан», ТОВ «Тозіналі», КП «Господар», ТОВ «Варва ТД», ФГ «Бродок».

Поряд з тим, «громадські роботи» - від слова «громада». Отож, як спрацювала громада, в тому числі її лідер – роботодавець, сільський, селищний голова, таким і буде результат.
Отож, громадські роботи – активний засіб для очільників сільських громад впорядкувати сільську територію та соціально-культурні об’єкти, а для мешканців – покращити матеріальне становище, здобути додаткові уміння та навички.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 185 нових випадків COVID-19 19:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 вересня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 18:17

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи 16:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 вересня в області щеплено першою та другою дозою 313 584 людини.

У Чернігові привітали машинобудівників 16:22

Напередодні професійного свята — Дня машинобудівника, що традиційно відзначається у четверту неділю вересня, — представників галузі привітали в Чернігівській облдержадміністрації голова ОДА В’ячеслав Чаус та перша заступниця голови облради Ніна Лемеш.

Ремонт 25 км дороги Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня — на фінішній прямій

Ремонт 25 км дороги Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня — на фінішній прямій 15:58

Дорожники майже закінчили ремонт 25-кілометрової ділянки автошляху Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня, що починається від перехрестя з трасою Р-67 поблизу села Монастирище і проходить по території Лосинівської громади. Згодом фінішує нанесення розмітки, будуть доставлені усі технічні засоби організації та безпеки дорожнього руху. Готовність об'єкту — 98%.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини