Щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції
Держсанепідслужба України у Чернігівській області повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на ГКІ та попередження спалахів серед населення області триває.
З метою своєчасного реагування продовжується щотижневий моніторинг випадків захворювань та заходів, направлених на попередження ускладнень ситуації з ГКІ.
За період з 31.07 по 06.08.2015 року в області захворіло на гострі кишкові інфекції 70 осіб, з них дітей - 39. По м. Чернігову захворіло 26 осіб, з них 12 дітей.
Під час проведення епідрозслідування, встановлено фактори, що могли сприяти захворюванням на ГКІ : у 25 випадках - молочні продукти ( молоко, творог, кисляк, сметана домашні), у 18 - м'ясні продукти, у 1 - кондитерські вироби, у 8 - яйця курячі , у 27 - овочі/фрукти, у 4 - риба.
У всіх вогнищах кишкових інфекцій фахівцями держсанепідслужби проведені відповідні протиепідемічні і профілактичні заходи згідно вимог чинних нормативних документів.
Ситуація з кишкових інфекцій в області стабільна, відповідає сезонному рівню і знаходиться на контролі Головного управління Держсанепідслужби України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.