Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 06:54:29

Керівництвом прокуратури області буде проведено виїзний прийом громадян у Ічні та Корюківці

11.08.2015   09:23Агенцiя

Прокурором Чернігівської області Віктором Носенком 20 серпня буде проведено особистий прийом громадян у м. Ічня. Через тиждень, 27 серпня, громадян у м. Корюківка прийматиме заступник прокурора області Сергій Івашко.

Час прийому та всі інші питання щодо роботи виїзних приймалень можна з’ясувати як у прокуратурах цих районів, так і в підрозділі звернень прокуратури області (особисто або за тел.  (0462) 67-44-46).
 

Довідково:

Прокуратура Ічнянського району:  м. Ічня, вул. Червоних Партизан, 18, тел. (0233) 2-13-38

Прокуратура Корюківського району:  м. Корюківка, вул. Шевченка, 98, тел. (0257) 2-16-51

До графіка виїздів можуть вноситися зміни у зв’язку зі службовою необхідністю.

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини