Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 жовтня, 03:07:51

Чернігівця за продаж наркотиків засуджено до 8 з половиною років позбавлення волі з конфіскацією майна

07.08.2015   15:06Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області доведено в суді вину 30-річного наркоторгівця.

Про його злочинну діяльність до правоохоронних органів неодноразово повідомляли небайдужі громадяни, яких обурювало існування неподалік у міській квартирі осередку збуту наркотиків. Але його власник дуже багато уваги приділяв конспірації своїх незаконних дій. Зокрема, постійно придумував нові хитрі схеми передачі наркотичних засобів, розмовляв з використанням спеціальних слів-шифрів тощо. Через це правоохоронцям знадобився час, аби зібрати прийнятні для суду докази цієї злочинної діяльності.
 
Наркоторгівець був настільки зухвалим і впевненим у бездоганності своєї конспірації, що продовжував торгівлю наркотиками навіть попри те, що менш ніж за два останніх роки двічі притягувався до кримінальної відповідальності за незаконне виготовлення, придбання, та зберігання наркотичних засобів.
Тим не менш, завдяки оперативним заходам, частиною яких були погоджені  прокурором і дозволені судом негласні слідчі дії, факти збуту наркотиків належним чином зафіксовані.
 
Зваживши на зібрані докази, суд визнав цього обвинуваченого винним у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечного наркотичного засобу (опію ацетильованого), вчиненому повторно особою, яка раніше вчиняла аналогічні злочини — за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.
 
Вироком Новозаводського районного суду від 4 серпня його засуджено до 8 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.
 
Санкція ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України — позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна.

Останні новини Чернігівщини

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя 17:43

Сьогодні у Ніжинському фаховому медичному коледжі — урочисті збори з нагоди 115-ї річниці від дня заснування закладу.

Ніжинська міська лікарня на потреби ЗСУ передала два автомобілі 17:37

Війна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці: на фронті й в тилу самовіддано працює задля нашої Перемоги.

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних?

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних? 17:24

З 1 жовтня 2022 року в Україні підвищилися соціальні стандарти (згідно статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»).

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота»

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота» 17:19

29 вересня 2022 року Служба судової охорони (ССО) спільно з Консультативною місією ЄС (КМЄС) в Україні оголосила про запуск нової національної інформаційної кампанії «Твоя безпека – наша робота».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини