Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 02:53:24

Новгород-Сіверський район: під час пожежі на тваринницькій фермі врятовано 42 голови худоби

07.08.2015   13:27

7 серпня о 03:07 у Новгород-Сіверському районі до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу будівлі тваринницької ферми у с. Лизунівка.

Подолавши відстань у 30 км на місце події з райцентру прибули вогнеборці 7-ї державної пожежно-рятувальної частини.

На той момент полум’ям була охоплена частина даху споруди. Ще до приїзду рятувальників сторож ферми встиг вивести з палаючої будівлі 42 голови великої рогатої худоби.

Вогнеборці о 4:10 локалізували, а о 5:30 - ліквідували пожежу, площа якої складала майже 360 кв.м.
Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються.

Управління ДСНС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини