Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 02:28:43

"Гаряча" розмова про застосування касових апаратів

06.08.2015   19:29Агенцiя

Під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія» йшлося про застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками податків.

Протягом двох годин на запитання відповідала начальник  відділу контролю за проведенням розрахункових операцій та  проведення фактичних перевірок Юлія Товстоног. На гарячу лінію зверталися платники, які здійснюють розрахункові операції за готівку у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Здебільшого цікавилися питаннями щодо обмежень на застосування РРО, веденням книги обліку розрахункових операцій, видами господарської діяльності, при здійсненні яких застосування касових апаратів є обов’язковим. Чимало запитань щодо застосування РРО надходило і від платників єдиного податку ІІ та ІІІ груп. 

Також Юлія Товстоног надала вичерпні відповіді підприємцям щодо змін, внесених Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій» від 01.07.2015р. №569-VIII, який набрав чинності 23.07.2015р.
Нагадуємо, що  реєстратори розрахункових операцій не застосовуються фізичними особами-підприємцями –платниками єдиного податку першої, другої і третьої груп незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 мільйон гривень.

У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 мільйон  гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).