Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 15:22:31

У Чернігові лікарі поговорили про грудне вигодовування

05.08.2015   13:32Агенцiя

В рамках проведення Всеукраїнського тижня підтримки грудного вигодовування "Грудне вигодовування і робота - це можливо!" 5 серпня 2015 року в пологовому будинку Чернігівської міської ради відбувся круглий стіл, в якому взяли участь головний лікар Василь Гусак, завідуючі відділеннями, лікарі, акушерки, медичні сестри.

"Грудне вигодовування дітей - національна традиція  в Україні, яка підтримується та впроваджена в пологовому будинку, - наголосила головний позаштатний спеціаліст з неонатології Управління охорони здоров'я облдержадміністрації, завідувачка відділення новонароджених Чернігівського пологового будинку Людмила Дудко. - Лікарі педіатри-неонатологи традиційно вважають що, грудне вигодовування "золотий стандарт" оптимального харчування дітей грудного віку. Це єдиний фізіологічний вид вигодовування, який забезпечує повноцінний розвиток і здоров'я малюків".

Керівник  регіонального центру розширеної ініціативи "Лікарня, доброзичлива до дитини", завідувач жіночої консультації пологового будинку Чернігівської міської ради Олена Трикашна підкреслила: "Дитина має вигодовуватися грудьми матері - так закладено природою і так повинно бути, це головне правило зберегти  репродуктивне й психологічне здоров'я жінки".

В пологовому будинку Чернігівської міської ради, який має статус "Лікарня, доброзичлива до дитини" постійно підвищується рівень теоретичних знань та практичних навичок з питань сучасного ведення лактації і грудного вигодовування. Завдяки підвищенню тривалості та частоти грудного вигодовування знизився рівень малюкової захворюваності та смертності.

Прес-служба Управління охорони здоров'я облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини