Фінінспектори Чернігівщини за сім місяців 2015 року забезпечили відшкодування втрат на 9,3 млн грн
Фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області протягом січня-липня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 9,3 млн грн.
В межах наданих повноважень Держфінінспекцією в Чернігівській області вжито відповідні заходи, за підсумками яких упродовж звітного періоду відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму 6,8 млн грн.
Загальна сума фінансових ресурсів, яка за результатами контрольних дій додатково надійшла до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств складає 2,5 млн грн.
Керівникам місцевих органів влади, установ та підприємств направлено 102 інформації та забезпечено прийняття ними 50 управлінських рішень.
У 47 випадках до установ, які порушили бюджетне законодавство, застосовано заходи впливу у вигляді призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression