Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 жовтня, 02:49:22

День відкритих дверей в ТОВ "Агроконтакт"

05.08.2015   09:58

Задля ефективності працевлаштування безробітних центри зайнятості області проводять різноманітні заходи, до яких залучаються, в першу чергу, роботодавці.

Так, 3  cерпня фахівці Коропського РЦЗ провели день відкритих дверей у ТОВ «Агроконтракт», участь у якому взяли 15 безробітних, серед яких були і внутрішньо переміщені особи.

Презентацію підприємства провів його директор Микола Дідевич. ТОВ «Агроконтракт» було створене у 2001 році на базі підприємства «Сортнасінняовоч». Підприємство, час від часу, зазнавало певних змін, але завжди залишалося «на плаву». Нині там постійно працює близько трьох десятків людей, а в сезон приймаються на тимчасові робити ще майже стільки ж.

Колектив – переважно жіночий. Перебирають та фасують насіння овочів та квітів, для подальшої його реалізації через торговельні мережі. Матеріал одержують від провідних насінневих фірм України, Польщі, Узбекистану та Голландії. В той час, коли інші підприємства скорочують виробничі потужності, ТОВ «Агроконтракт» динамічно завойовує ринок всієї України. Незабаром планується розширення мережі збуту, тому підприємству потрібні працівники.

Микола Дідевич наголосив, що ТОВ «Агроконтракт» – соціально відповідальне підприємство, на якому створені всі необхідні умови для працівників. Зарплата – легальна та стабільна, і люди, працюючи на ньому, забезпечені соціальним пакетом: захворіють – підуть на лікарняний, настане час народжувати – отримають декретні, є оплачувана відпустка, а в майбутньому – гарантована пенсія. На підприємстві працюють як досвідчені працівники, так і молодь. Старші колеги допомагають новачкам влитися в колектив, вивчити всі нюанси роботи. Учасники заходу ознайомилися з трудовими досягненнями підприємства, специфікою виробництва, характером та умовами праці, рівнем заробітної плати працівників.

Під час екскурсії виробничими цехами ТОВ «Агроконтракт» безробітні побачили весь виробничий процес, отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили, поспілкувалися з працівниками, ознайомилися з посадовими обов’язками працюючих. Під час заходу відбулася презентація професії «укладальника-пакувальника», яка є найбільш затребувана на підприємстві. Шукачі роботи мали можливість спробувати себе у якості укладальника-пакувальника. Оскільки підприємство в перспективі планує розширити штат працюючих та провести громадські роботи, з цією метою було проведено співбесіду з бажаючими працевлаштуватися.

Тетяна Марченко, провідний фахівець Коропського РЦЗ
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова 22:46

Мужній захисник, професіонал, люблячий чоловік і батько – таким Олексій назавжди залишиться в пам’яті всіх, хто його знав.

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів 22:36

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру місцевому жителю, 1975 року народження, у підробленні офіційних документів, які видаються чи посвідчуються підприємством, установою, організацією, і які надають права або звільняють від обов’язків, з метою використання їх іншими особами та збуті таких документів, вчинених повторно (ч.ч.1, 3 ст.358 КК України).

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки 22:30

Понад 120 дітей та молоді Менської громади опанували правила мінної безпеки та підвищили свій рівень обізнаності щодо захисту від вибухових пристроїв.

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності 22:24

У пошуках відповідей на питання: як працює плита, що буде якщо взяти до рук сірники, запальнички, чи можна брати незнайомі предмети, дітлахи наражають своє здоров'я та життя на небезпеку.

Аудитори виявили порушень на 1,7 млн грн 22:23

Чернігівські аудитори під час ревізії комунального закладу «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л.М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради виявили фінансових порушень на суму понад 1,7 млн грн

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини