Дітлахи мало не спалили хату, граючись із сірниками
З початку року на Чернігівщині внаслідок небезпечних ігор дітей з вогнем виникло 12 пожеж.
03 серпня об 11:54 у м. Ніжин до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу господарчої споруди на подвір'ї одного з приватних господарств, що по вул. Комунарів. На щастя, пожежу вчасно помітили сусіди та загасили її у початковій стадії до приїзду рятувальників.
Як з'ясувалося, 8-річний Сашко та 7-річний Дмитро, залишені поза увагою батьків, що пішли на роботу, у доступному місці знайшли сірники й вигадали з ними небезпечну гру в господарчій будівлі. Як результат, вогнем пошкоджено дерев’яне перекриття споруди на площі 1,5 кв.м. На щастя, діти не постраждали.
У зв’язку з цим, рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду, тримати сірники, запальнички, небезпечні предмети і речовини у недоступних від них місцях. Контролюйте розваги дітей та особистим прикладом навчайте культурі безпечної поведінки
Управління ДСНС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.