Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 серпня, 11:37:18

Нові поневіряння переселенців з Донбасу. ВІДЕО

04.08.2015   08:49Агенцiя

Біда на сході країни вимусила багато українців покинути свої домівки. Чимало переселенців з Донбасу прибуло і до Чернігова.

Головна проблема, з якою тут стикаються соціально незахищені люди, — немає ні вільного житла, ні належного контакту з владою. Більше сотні вимушених переселенців в минулому році жили у санаторії «Десна» в Ладинці. Але через припинення фінансування їхнього утримання благодійним фондом, що ними опікувався, мали звідти виїхати. І тепер, опинившись у скрутному становищі, переселенці були вимушені самовільно зайняти одну зі старих будівель у Чернігові по вулиці Воровського. І звідти їх нині виганяють.
 
Житлове питання для переселенців зі сходу України – найболючіше. За словами благодійників, стосовно цього контакт з чернігівською владою відсутній. Тому ті, хто опинився у скрутних житлових обставинах, не можуть знайти прихисток.
 
Переселенці неодноразово звертались до владних структур, але, на жаль, єдина відповідь, яку отримують: «В Чернігові вільного житла немає». Через це і вимушені були самовільно зайняли одну з будівель по вулиці Воровського.
 
Анна разом з двома маленькими доньками приїхала з Луганська. Можливість винаймати житло у них вичерпалась, тому і вимушені шукати собі новий прихисток тут. Та біда не приходить одна – через паперову тяганину при перереєстрації з одного району на інший родина ще й залишились без грошей на серпень. Чи зможе ця молода жінка з дітьми жити тут — це під величезним знаком запитання. Зараз у цьому приміщенні вимкнули світло та воду.
 
Благодійники самостійно шукали місця, де могли б знайти прихисток переселенці з Донбасу. І звернулися до Чернігівського міського голови. Він каже, готовий до співпраці, але місто не може надати зазначені у зверненні казарми по вулиці Єськова, адже вони перебувають на балансі Міноборони, а не обласного центру.
 
А от з приводу інших приміщень (в тому числі і по вулиці Воровського), Олександр Соколов обіцяв надати відповідь найближчим часом.

Останні новини Чернігівщини

Триває ремонт ділянки траси Н-07 поблизу Мирного

Триває ремонт ділянки траси Н-07 поблизу Мирного 11:06

Ще один відрізок дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка у процесі капітального оновлення. Це ділянка протяжністю 9,6 кілометра між селами Олексинці та Мирне Прилуцького (колишнього Срібнянського) району.

Понад 4 тисячі мисливців Чернігівщини не зможуть розпочати сезон полювання. Через несплату аліментів

Понад 4 тисячі мисливців Чернігівщини не зможуть розпочати сезон полювання. Через несплату аліментів 09:26

Найближчі вихідні для поціновувачів мисливства є особливо бажаними та очікуваними, оскільки вже в суботу розпочинається сезон полювання

На Чернігівщині порахували сім'ї

На Чернігівщині порахували сім'ї 08:57

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств на початок 2021 року в Чернігівській області проживає 418 тис. домогосподарств, що складає 2,9% від усіх домогосподарств країни.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:34

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 03 серпня по 08 годину 04 серпня 2021 року

4 серпня - День народження шампанського

4 серпня - День народження шампанського 08:15

Неофіційне свято цінителів цього ігристого вина.