Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 02 серпня по 08 годину 03 серпня 2015 року
МНС
Надзвичайні ситуації:
29 липня 2015 року за результатами дослідження Київського державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи підтверджено діагноз "Африканська чума свиней" у загиблих тварин в приватному господарстві с. Лісне Чернігівського району.
Протягом 2 серпня поточного року проведено обхід приватних господарств населених пунктів, які потрапили в зону захисту, а саме: Боровиківської сільської ради (113 господарств) та Дніпровської сільської ради (408 господарств). Під час обходу здійснювався огляд свиней з метою виявлення ознак захворювання на африканську чуму та облік їх поголів'я.
На 3 серпня 2015 року заплановано подальший обхід приватних господарств населених пунктів зони захисту. Карантинні заходи тривають.
Пожежі: зареєстровано 3 пожежі в житловому секторі.
Події на водних об'єктах:
02.08.2015 року о 07 год. 45 хв. в р. Остер в смт Козелець було виявлено та піднято на поверхню тіло чоловіка, 1969 р.н., особи без певного місця проживання. Причина смерті встановлюється.
02.08.2015 року об 11 год. 00 хв. в р. Десна біля с. Слобідка, Менського району, було виявлено та піднято на поверхню тіло чоловіка, 1984 р.н., який проживав за адресою: м. Корюківка. Причина смерті встановлюється.
02.08.2015 року о 15 год. 50 хв. на Голубих озерах в с. Олешня, Ріпкинського району, було виявлено та піднято на поверхню тіло чоловіка, 1984 р.н., який проживав за адресою: м. Чернігів. Причина смерті встановлюється.
Прогноз погоди на 3 серпня 2015 року
Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура по області вночі +12...+17, вдень +26...+31. По Чернігову, вночі +14...+16?, вдень +28...+30
Прогноз пожежної небезпеки
Пожежна небезпека в лісах області переважатиме 4 класу (висока пожежна небезпека).
Радіаційний фон на території області складає: м. Чернігів - 11 мкр/год, м. Щорс - 11 мкр/год, с. Покошичі - 11 мкр/год, м. Семенівка - 10 мкр/год, м. Ніжин - 14 мкр/год, м. Прилуки - 12 мкр/год, м. Остер - 12 мкр/год.
Останні новини Чернігівщини
Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58
Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.
Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23
Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.
Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51
Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.