Чернігівець попався на видобутку бурштину
29 липня на Коростенщині (Житомирська обл.) міжвідомча рейдова група правоохоронців виявила та затримала 24 особи, які щойно розгорнули незаконну діяльність з видобутку сонячного каміння у районі. Розпочато досудове розслідування.
На околиці с.Гулянки Коростенського району правоохоронці помітили підозріле скупчення людей і автомобілів. Коли ж під’їхали ближче, побачили готове до роботи специфічне обладнання, яке зазвичай використовують підпільні бурштиношукачі для розмивання ґрунту: мотопомпи та водяні шланги.
За таких обставин на місце події було викликано слідчо-оперативну групу, яка задокументувала виявлене. Для оформлення відповідних матеріалів старателів разом з автівками та знаряддям незаконної діяльності доставили до міськвідділу міліції.
– Загалом було затримано 24 особи віком від 17 до 48 років. Це жителі Житомирської, Рівненської, Чернігівської та Київської областей, - коментує керівник Коростенського МВ УМВС Ігор Жміда. – Вилучено 5 автомобілів, мотопомпи, водяні шланги та інше обладнання. Нині вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.
Нині за фактом спроби порушення правил охорони або використання надр (ст.15, ч.2 ст.240 Кримінального кодексу України) розпочато кримінальне провадження. Триває з’ясування усіх обставин.
Як прокоментував начальник УМВС України в Житомирській області Валерій Рудик, міліція разом з СБУ, прокуратурою та іншими право- та природоохоронними структурами докладають зусиль, аби зупинити у регіоні масштабний видобуток бурштину. Міжвідомчі рейдові групи працюють цілодобово. Правопорушення припиняються, а всі факти відповідним чином документуються.
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.