Позбавлення волі на 5 років за бойову гранату у нічному клубі
Колишнього міліціонера, який 2 травня в Чернігові намагався зайти в нічний клуб, демонструючи охороні бойову гранату, засуджено до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки.
Також за вироком суду його позбавлено спеціального звання капітан міліції.
Кримінальне провадження в даному випадку здійснювалось в особливому порядку, передбаченому законодавством для тих підозрюваних, які визнають вину, щиро розкаюються та сприяють встановленню обставин правопорушення — на підставі угоди.
Під час досудового розслідування ставлення підозрюваного до свого вчинку та його поведінка дали підстави для укладення з ним угоди про визнання винуватості у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю). Цією угодою він також погодився на обрання відносно себе передбаченої законом і зазначеної в угоді міри покарання.
Угода про визнання винуватості затверджена вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова 8 липня. Невдовзі це рішення суду має набрати законної сили.
Як вже повідомлялося раніше, 2 травня між 4 і 5 ранку дільничний інспектор міліції м. Чернігова в неробочий час, перебуваючи в нетверезому стані, намагався зайти в нічний клуб, маючи при собі бойову гранату. Інцидент стався після того, як охорона закладу вивела його з приміщення, аби припинити гучну сварку гостя з його дівчиною. Правоохоронці, які прибули на виклик, вилучили безпосередньо в нього та з його автомобіля загалом три таких боєприпаси. За даним фактом прокуратура Чернігівської області негайно розпочала кримінальне провадження. Від початку досудового розслідування підозрюваний сприяв у його проведенні та виявляв щире каяття.
Останні новини Чернігівщини
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.
В Україні діє оновлений Календар профілактичних щеплень: що змінилось 08:41
За даними ВООЗ, вакцинація щорічно запобігає 3,5–5 мільйонам смертей у світі. Це безпечний спосіб захистити себе від інфекційних захворювань, які без вакцинації становлять серйозну загрозу тяжких ускладнень чи смерті.