Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 липня, 04:37:32

Чернігів – місто сімейного туризму

30.07.2015   15:37Агенцiя

30 липня відбулася обговорення ідей «Демальянсу» щодо потенціалу Чернігова, як міста для сімейного туризму.

Серед учасників заходу, а їх кількість складала близько 20 осіб, були представники Управління стратегічного розвитку міста та туризму Чернігівської міської ради, міської ради, а також досвідчені експерти туристичної справи, бізнесмени, екскурсоводи та всі ті, для кого туризм – важлива сфера діяльності.

  «Гарний результат складається з тисячі маленьких справ. Умовно всі ці справи можна поділити на дві групи: ті, на які потрібні гроші і на які не потрібні. Наприклад, приміщення фонду комунального майна в центрі міста могли б використовуватися для розвитку туризму. Кінотеатр ім.. Щорса віддати професійному оператору, або ж зробити його виставковими залами. Передавати його з умовою реконструкції зовнішнього вигляду» - ділився своїми думками бізнесмен Ярослав Сухомлин.

Олександр Лукава, старший спеціаліст Управління стратегічного розвитку міста та туризму Чернігівської міської ради розповів про три основні напрямки туризму: «Подієвий, екскурсійний і зелений туризм – ці види туризму  можуть бути розвинені в нашому місті, але нам постійно щось заважає».

Ігор Андрійченко: «ДемАльянс бачить Чернігів зокрема туристичним центром, місцем для сімейного відпочинку як гостей Чернігова, так і самих містян. Єдине, що для вирішення системних проблем потрібна воля шукати рішення державно-приватного партнерства, заохочення інвесторів та діалог з мешканцями. Чернігів має величезний туристичний потенціал, тож будемо його розкривати,  демонструючи політичну волю».

Останні новини Чернігівщини

Міжнародні партнери допомогли відновити спортивну залу у школі № 20 17:05

Спортивна зала чернігівської школи № 20, яка зазнала численних руйнувань під час блокади міста у 2022 році, наразі виглядає сучасно та абсолютно невпізнанно.

Чернігівські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті України з пішохідного туризму 16:18

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з пішохідного туризму (зв'язки) серед дорослих та старших юнаків.

Ніжинські рятувальники ліквідували пожежу автомобіля 15:23

Сьогодні о 09:20 до ніжинських рятувальників надійшов виклик про пожежу легкового автомобіля на одній із вулиць районного центру.

У Ріпкинській громаді зафіксовано спалах африканської чуми свиней 14:40

В одному з особистих господарств у с. Пилипча Ріпкинської ТГ виявили спалах африканської чуми свиней .

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини