Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 10:57:15

Чернігів – місто сімейного туризму

30.07.2015   15:37Агенцiя

30 липня відбулася обговорення ідей «Демальянсу» щодо потенціалу Чернігова, як міста для сімейного туризму.

Серед учасників заходу, а їх кількість складала близько 20 осіб, були представники Управління стратегічного розвитку міста та туризму Чернігівської міської ради, міської ради, а також досвідчені експерти туристичної справи, бізнесмени, екскурсоводи та всі ті, для кого туризм – важлива сфера діяльності.

  «Гарний результат складається з тисячі маленьких справ. Умовно всі ці справи можна поділити на дві групи: ті, на які потрібні гроші і на які не потрібні. Наприклад, приміщення фонду комунального майна в центрі міста могли б використовуватися для розвитку туризму. Кінотеатр ім.. Щорса віддати професійному оператору, або ж зробити його виставковими залами. Передавати його з умовою реконструкції зовнішнього вигляду» - ділився своїми думками бізнесмен Ярослав Сухомлин.

Олександр Лукава, старший спеціаліст Управління стратегічного розвитку міста та туризму Чернігівської міської ради розповів про три основні напрямки туризму: «Подієвий, екскурсійний і зелений туризм – ці види туризму  можуть бути розвинені в нашому місті, але нам постійно щось заважає».

Ігор Андрійченко: «ДемАльянс бачить Чернігів зокрема туристичним центром, місцем для сімейного відпочинку як гостей Чернігова, так і самих містян. Єдине, що для вирішення системних проблем потрібна воля шукати рішення державно-приватного партнерства, заохочення інвесторів та діалог з мешканцями. Чернігів має величезний туристичний потенціал, тож будемо його розкривати,  демонструючи політичну волю».

Останні новини Чернігівщини

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ 10:10

За результатами перевірок упереджено безпідставно задекларовану до відшкодування суму ПДВ у розмірі 63,5 млн гривень.

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі 09:46

До Дня Збройних Сил України мають заселити військовослужбовців-контрактників в перший із трьох гуртожитків поліпшеного типу в Гончарівському гарнізоні, що на Чернігівщині.

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу 09:32

19 листопада в приміщенні Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено навчальний семінар “Модуль "Кабінет адвоката БПД".

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон 09:17

Після закінчення робіт з реконструкції Держархбудінспекція прийняла в експлуатацію оновлений стадіон Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» в місті Чернігові.

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА 09:05

На 1 жовтня 2019 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 995,1 тис. осіб. Дві третини з них проживали в міських поселеннях.