Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 14:16:35

У прокуратурі області підведено підсумки роботи за перше півріччя

30.07.2015   10:43Агенцiя

29 липня, під головуванням прокурора області Віктора Носенка відбулась розширена оперативна нарада щодо підведення підсумків роботи органів прокуратури Чернігівської області у першому півріччі 2015 року.

У ході наради за участю заступників прокурора області, прокурорів районної ланки, керівників структурних підрозділів прокуратури області визначено заходи, спрямовані на підвищення ефективності діяльності, а також  основні завдання в умовах законодавчих змін та реформування органів прокуратури.

Прокурор області зазначив, що нині прокуратура області працює в умовах кардинальної реорганізації всієї прокурорської системи. Набрав чинності новий Закон України «Про прокуратуру», відбувається процес оптимізації штатної чисельності, розпочато конкурс на заміщення посад керівників та прокурорів місцевих прокуратур.

«Втім, основним нашим завданням залишається ефективне виконання покладених Законом функцій зі зміцнення законності, правопорядку, протидії корупції, захисту прав громадян та інтересів держави від неправомірних посягань»,- підкреслив Віктор Носенко.

Заслухано звіти окремих прокурорів районної ланки та керівників структурних підрозділів щодо наявних прорахунків у роботі та шляхів їх виправлення.

На завершення наради прокурор області акцентував увагу присутніх на необхідності суттєвої активізації прокурорсько-слідчої діяльності: «Ми не маємо права зволікати та відкладати вирішення назрілих проблем, зобов’язані з найвищим ступенем відповідальності ставитися до виконання поставлених перед кожним із нас завдань».

За результатами наради прийнято відповідне рішення. Ним визначено низку заходів, які необхідно реалізувати найближчим часом.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.