Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 09:11:39

Обговорено програму підтримки ЗМІ та місцевих авторів

29.07.2015   15:40Агенцiя

Проект програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки обговорили під час зустрічі за круглим столом представники облдержадміністрації, ЗМІ, громадськості.

Як поінформував директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван, ця Програма є логічним продовженням попередньої, що реалізується з 2011 року. Проте з урахуванням реалій сьогодення до Програми внесено деякі зміни. Вони стосуються, переважно, сум коштів, передбачених на підтримку ЗМІ та видання книжок місцевих авторів.

Над проектом Програми працювала робоча група, створена у квітні поточного року. Він також є у відкритому доступі на сайті облдержадміністрації у рубриці «Консультації з громадськістю» і протягом останніх тижнів проходив процедуру громадського обговорення.

В цілому проект Програми одержав схвальні відгуки учасників круглого столу. На думку головного редактора газети «Гарт» Дмитра Іванова, надзвичайно важливо, щоб у такий непростий для країни час цю Програму підтримали й депутати обласної ради.

- Добре, що цей інформаційний, творчий пульс ще б’ється на теренах області, — зазначив Дмитро Йосипович.

Під час обговорення проекту було висловлено і низку пропозицій. Голова Асоціації регіональних ЗМІ Олександр Назаренко запропонував включити до заходів Програми проведення конкурсу журналістської майстерності. На його переконання, такі професійні конкурси не лише спонукатимуть журналістів до самовдосконалення, а й дозволять актуалізувати соціально важливі теми у ЗМІ.

Заступник редактора газети «Деснянська правда» Людмила Пархоменко запропонувала відновити традицію зустрічей журналістів хоча б у день професійного свята: «Журналісти повинні зустрічатися, спілкуватися між собою, обмінюватися досвідом. Це сприяє їх професійному зростанню».

Цю думку підтримав і керівник інформагенції «Чернігівський монітор» Юрій Паперний. Він вважає, що журналістський загал області потребує спільного комунікативного майданчика, заходів, які б створювали і зміцнювали корпоративний дух працівників ЗМІ. Одним з таких заходів може стати осучаснений аналог журналістського фестивалю.

У обговоренні проекту Програми також взяли участь директор ОДТРК Аркадій Білібаєв, голова Громадської ради при облдержадміністрації Вадим Антошин, представники творчих спілок та зацікавлених ЗМІ. Після внесення запропонованих під час обговорення змін та їх фінансового узгодження проект Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки буде передано на розгляд обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:45

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 травня до 8:00 25 травня 2020 року.

З 25 травня відкрито сезон рибальства на річках Дніпро та Сож

З 25 травня відкрито сезон рибальства на річках Дніпро та Сож 08:27

25 травня 2020 року закінчується нерестова заборона на вилов риби на р. Дніпро та р. Сож.

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення 08:05

Чотири роки ув’язнення просив прокурор для уродженця Городнянського району області, якого обвинувачували у неправдивому повідомленні про замінування.

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв 07:52

В результаті профілактичних заходів, спрямованих на припинення незаконного обігу зброї і вибухівки, правоохоронці вилучили в різних частинах області значну кількість боєприпасів.

25 травня - День філолога

25 травня - День філолога 07:40

Філологія одна з найцікавіших наук, яка включає в себе цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі.