Цигарка – причина загибелі
З початку року в м. Чернігів спостерігається тривожна ситуація з загибеллю людей на пожежах. З початку року у вогні загинуло 4 особи.
МНС
Головною причиною трагічних випадків є необережне поводження з вогнем, найчастіше у нетверезому стані.
Звичка забагато палити та випивати ще ніколи не приводила до добра. Саме це і стало причиною трагедії, яка трапилася 27 липня в одному з житлових будинків по вулиці Рокосовського, 37а.
54-річний господар проживав разом із 54-річною дружиною. Зі слів сусідів жінка палила та не була байдужою і до спиртного. Запах диму відчули сусіди і викликали пожежно-рятувальні підрозділи.
Повідомлення про пожежу надійшло до оперативно-диспетчерської служби Управляння ДСНС України в області о 02 годині 04 хвилини.
До місця події було негайно направлено відділення пожежно–рятувальної частини №1 м. Чернігова, проте коли приїхали рятівники нажаль врятувати жінку було не можливо, надихавшись диму вона загинула.
Причиною пожежі послужив непогашений недопалок, з яким заснула жінка.
Хочеться вірити, що кожен, хто прочитав про цей факт безглуздої смерті людини на пожежі, замислиться над тим чи варто курити у ліжку, особливо після вживання алкоголю, щоб потім розплатитися за це власним життям.
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.