Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 08:22:34

Податківці та студенти-волонтери разом

01.03.2012   14:49Агенцiя

Для успішної реалізації поставлених завдань під час деклараційній кампанії, працівники державної податкової інспекції у м. Чернігові забезпечують громадян оперативним наданням комплексу інформаційних, консультаційних послуг, організаційних заходів тощо.

До проведення цієї важливої кампанії залучаються і волонтери податкової служби - студенти вищих навчальних закладів міста. Цього року в якості волонтерів у кампанії "Декларування - 2012"  виявили бажання прийняти участь студенти  ЧДТУ.

Податківці та студенти-волонтери зустрілися, щоб обговорити актуальні питання декларування доходів громадян, визначити шляхи співпраці під час цієї важливої події.
І ті і інші, у числі першочергових завдань з якісного проведення деклараційної кампанії, вбачають забезпечення добровільного виконання громадянами свого конституційного обов'язку зі сплати податків, підвищення рівня податкової культури населення, поповнення місцевого бюджету.

Волонтери - це як "рупори" податкового органу, і тому вони повинні  у повному обсязі володіти положеннями Податкового кодексу України, які стосуються питання подання декларацій громадянами.

Податківці розповіли студентам для чого потрібно подавати декларацію про доходи і яку роль відіграють податки у житті міста.

Ознайомили їх з листівками, буклетами та брошурами, які були розроблені спеціалістами відділу зв'язків зі ЗМІ та громадськістю. Після зустрічі провели акцію щодо декларування доходів громадян, отриманих у 2011 році, біля центрального ринку міста, розповсюджуючи серед громадян власну продукцію.

Крім того, усім бажаючим надавалися консультації щодо оподаткування фізичних осіб. Найчастіше платники цікавилися особливостями застосування права на податкову знижку. А це кошти, сплачені у 2011 р. за навчання, перераховані як пенсійні або доброчинні внески, витрачені на усиновлення дітей, іпотека тощо.

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові
 

Останні новини Чернігівщини

Порушниця кордону спробувала підкупити прикордонника

Порушниця кордону спробувала підкупити прикордонника 08:11

Персонал Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України показує нульову толерантність до корупції та протидіє корупційним діям на кордоні.

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель 08:01

Прокуратура Чернігівської області звернулася до суду з позовом, в якому вимагає визнати недійсною додаткову угоду до договору про закупівлю газового палива.

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові 07:53

Упродовж кількох годин оперативники Прилуцького відділу поліції затримали зловмисника, який в ході раптової сварки спричинив смертельні тілесні ушкодження своєму сусідові.

Підведені підсумки дитячого конкурсу

Підведені підсумки дитячого конкурсу "Безпека в житті – життя в безпеці" 07:45

3 червня на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось підведення підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".

4 червня - Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії

4 червня - Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії 07:36

19 серпня 1982 на своїй надзвичайній спеціальній сесії з питання про Палестину Генеральна Асамблея, «будучи приголомшеною величезною кількістю безневинних палестинських і ліванських дітей - жертв актів агресії Ізраїлю», постановила відзначати 4 червня кожного року як Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії.