Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 16:27:03

Податківці та студенти-волонтери разом

01.03.2012   14:49Агенцiя

Для успішної реалізації поставлених завдань під час деклараційній кампанії, працівники державної податкової інспекції у м. Чернігові забезпечують громадян оперативним наданням комплексу інформаційних, консультаційних послуг, організаційних заходів тощо.

До проведення цієї важливої кампанії залучаються і волонтери податкової служби - студенти вищих навчальних закладів міста. Цього року в якості волонтерів у кампанії "Декларування - 2012"  виявили бажання прийняти участь студенти  ЧДТУ.

Податківці та студенти-волонтери зустрілися, щоб обговорити актуальні питання декларування доходів громадян, визначити шляхи співпраці під час цієї важливої події.
І ті і інші, у числі першочергових завдань з якісного проведення деклараційної кампанії, вбачають забезпечення добровільного виконання громадянами свого конституційного обов'язку зі сплати податків, підвищення рівня податкової культури населення, поповнення місцевого бюджету.

Волонтери - це як "рупори" податкового органу, і тому вони повинні  у повному обсязі володіти положеннями Податкового кодексу України, які стосуються питання подання декларацій громадянами.

Податківці розповіли студентам для чого потрібно подавати декларацію про доходи і яку роль відіграють податки у житті міста.

Ознайомили їх з листівками, буклетами та брошурами, які були розроблені спеціалістами відділу зв'язків зі ЗМІ та громадськістю. Після зустрічі провели акцію щодо декларування доходів громадян, отриманих у 2011 році, біля центрального ринку міста, розповсюджуючи серед громадян власну продукцію.

Крім того, усім бажаючим надавалися консультації щодо оподаткування фізичних осіб. Найчастіше платники цікавилися особливостями застосування права на податкову знижку. А це кошти, сплачені у 2011 р. за навчання, перераховані як пенсійні або доброчинні внески, витрачені на усиновлення дітей, іпотека тощо.

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові
 

Останні новини Чернігівщини

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк 16:17

У лісопарку Кордівка у Чернігові планують збудувати урбан-парк.

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини