Податківці та студенти-волонтери разом
Для успішної реалізації поставлених завдань під час деклараційній кампанії, працівники державної податкової інспекції у м. Чернігові забезпечують громадян оперативним наданням комплексу інформаційних, консультаційних послуг, організаційних заходів тощо.
До проведення цієї важливої кампанії залучаються і волонтери податкової служби - студенти вищих навчальних закладів міста. Цього року в якості волонтерів у кампанії "Декларування - 2012" виявили бажання прийняти участь студенти ЧДТУ.
Податківці та студенти-волонтери зустрілися, щоб обговорити актуальні питання декларування доходів громадян, визначити шляхи співпраці під час цієї важливої події.
І ті і інші, у числі першочергових завдань з якісного проведення деклараційної кампанії, вбачають забезпечення добровільного виконання громадянами свого конституційного обов'язку зі сплати податків, підвищення рівня податкової культури населення, поповнення місцевого бюджету.
Волонтери - це як "рупори" податкового органу, і тому вони повинні у повному обсязі володіти положеннями Податкового кодексу України, які стосуються питання подання декларацій громадянами.
Податківці розповіли студентам для чого потрібно подавати декларацію про доходи і яку роль відіграють податки у житті міста.
Ознайомили їх з листівками, буклетами та брошурами, які були розроблені спеціалістами відділу зв'язків зі ЗМІ та громадськістю. Після зустрічі провели акцію щодо декларування доходів громадян, отриманих у 2011 році, біля центрального ринку міста, розповсюджуючи серед громадян власну продукцію.
Крім того, усім бажаючим надавалися консультації щодо оподаткування фізичних осіб. Найчастіше платники цікавилися особливостями застосування права на податкову знижку. А це кошти, сплачені у 2011 р. за навчання, перераховані як пенсійні або доброчинні внески, витрачені на усиновлення дітей, іпотека тощо.
Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.