СБУ викрила факти завдання мільйонних збитків Держбюджету
У Чернігівській області Служба безпеки України спільно з міліцією викрили факти завдання мільйонних збитків державному бюджету службовими особами одного з державних підприємств, що підпорядковується Укравтодору.
Керівництво ДП безпідставно вносило до актів виконаних робіт вартість експлуатації машин та механізмів, які фактично не використовувалися. Крім того, штучно збільшувалася вартість робіт з обслуговування доріг та узбіч за рахунок необґрунтованого завищення коефіцієнта трудовитрат.
За попередніми результатами ревізії фінансово-господарської діяльності держпідприємства, проведеної за ініціативи СБУ, перевитрата бюджетних коштів становить майже півтора мільйона гривень.
За матеріалами СБУ відкрито провадження за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.