Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 01:24:03

Напередодні весни громадськістю обговорено проблеми озеленення міста

29.02.2012   17:26Агенцiя

На черговому засіданні Громадської ради при Держуправлінні охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області, що відбулось в Орхуському центрі, обговорено проблеми та шляхи покращання стану озеленення міста. Розглянуто перспективи подальшого збереження новостворених насаджень та технології знесення (обрізання) дерев, збільшення об’єктів природно-заповідного фонду.На черговому засіданні Громадської ради при Держуправлінні охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області, що відбулось в Орхуському центрі, обговорено проблеми та шляхи покращання стану озеленення міста. Розглянуто перспективи подальшого збереження новостворених насаджень та технології знесення (обрізання) дерев, збільшення об’єктів природно-заповідного фонду.

Актуальність проблем інвентаризації зелених насаджень, відсутності паспортів на зелені зони Чернігова, збереження, належного утримання, оновлення та розвитку “зелених” зон, зазначили і запрошені: начальник міського управління ЖКГ В. Кривенко, головний інженер КП “Зеленбуд” В.Коробко, начальники служб – дільниці по благоустрою міста В. Шевель, ПАТ “Чернігівобленерго” – А. Демиденко, екологи, науковці Держпедуніверситету ім. Шевченка, представники громадських організацій. Роботи в даному напрямі зрушено з місця. Питання отримання результатів реального стану сучасних зелених насаджень, проведення інвентаризації зелених зон міста включено до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2012-2014 роки, затвердженої рішенням Чернігівської міської ради 31 січня 2012 року.

З питання надання природоохоронного статусу Чернігівському міському лісопарку “Ялівщина” у форматі регіонального ландшафтного парку Громадська рада вирішила направити свої пропозиції до розгляду на засіданні Громадської ради при Мінприроди України.

На наступне засідання, яке заплановано на 15 березня, запропоновано запросити посадових осіб відповідних структур міської влади, комунального підприємства “Зеленбуд” та ін., причетних до організації зеленого господарства міста, і, таким чином, сприяти активізації роботі по розробці та впровадженні “Зеленого паспорту” міста. Також буде обговорено питання санітарного очищення міста, перелік заходів, запланованих до проведення в День довкілля на території міста та області.

Наталія Радченко заступник начальника відділу Держуправління ОНПС в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

АНОНСИ ПОДІЙ