Засуджено працівника ДАІ за підробку протоколу про адміністративне правопорушення
Вироком Новозаводського районного суду міста Чернігова колишнього працівника Державтоінспекції м. Чернігова визнано винним у підробці протоколу про адміністративне правопорушення та призначено покарання у виді штрафу 4080 грн з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах строком на 3 роки.
Під час досудового розслідування встановлено, що правоохоронець діючи в інтересах правопорушника, з метою уникнення ним адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження майна та залишення місця події, запропонував йому скласти протокол про адміністративне правопорушення на сторонню особу.
Адміністративний матеріал було направлено до суду для розгляду та прийняття рішення за місцем проживання уявного правопорушника.
Дії правоохоронця кваліфіковано за ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення).
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.