Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 лютого, 10:45:46

На місці, де колись стояла церква, і на вході до кладовища встановлені дубові Хрести

24.07.2015   11:20

Меценат цього благодійного дійства, уродженець села Осовець Вадим М’ягкий зазначив, що це не стільки подарок односельцям, як його обов’язок перед покійними, що дали йому життя, боронили рідну земля від загарбників, потерпали від більшовицьких репресій, власними руками будували нашу історію. Мовляв, надто довго українці розкидали своє духовне каміння, тепер назріла доленосна пора його збирати.

Вадим не грається в політику, зокрема і в депутатство, має власний бізнес у Києві, допомагає бійцям АТО, без нічиєї підказки вирішив зробити внесок і в духовне очищення односельців. Адже відомо, що Хрест не тільки символ страждань Христових, а й знаряддя, через яке Господь нас врятував. Це – й символ нашого відкупу і спасіння, символ Христової перемоги над смертю.

У Осовці церкву зруйнували комуністи-атеїсти більш як півстоліття тому, з роками й місце заросло було чагарниками. В цьому році громада села розчистила територію, місцевий священик отець Петро (уродженець Осовця) організував спорудження криниці і виконання інших робіт з благоустрою. Навколо благородної справи об’єднався колектив ентузіастів, здебільшого з пенсіонерів, що перетворює занехаяне місце в оазис краси і духовності. Він же й благоустроює вхід на кладовище.

Вадим М’ягкий задоволено підкреслив, що гріх не допомогти таким землякам, що серйозно включилися в збирання отого розкиданого каміння духовності.


http://zemlyaivolya.net/news/na_mistsi_de_kolis_stoyala_tserkva_na_vhodi_do_kladov.html

Останні новини Чернігівщини

Фахівці Головного управління ДПС у Чернігівській області виявляють факти продажу товарів без застосування РРО

Фахівці Головного управління ДПС у Чернігівській області виявляють факти продажу товарів без застосування РРО 10:12

Відділом фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області на постійній основі здійснюється робота щодо виявлення фактів порушень законодавства суб’єктами господарювання, щодо порядку проведення розрахунків з покупцями та ведення обліку технічно-складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту.

Чернігівська область співпрацюватиме зі штатом Міннесота у сфері аграрних технологій 10:08

Лист про взаємопорозуміння між Чернігівською обласною військовою адміністрацією та штатом Міннесота щодо співробітництва з аграрних технологій підписали 21 лютого Надзвичайний і Повноважний Посол України в Сполучених Штатах Америки Оксана Маркарова (від Чернігівської ОВА) та губернатор штату Міннесота Тімоті Уолз. Церемонія відбулася у Посольстві України в США.

 Серед основних причин ДТП на Чернігівщині – перевищення безпечної швидкості. Поліція закликає водіїв дотримуватися ПДР

Серед основних причин ДТП на Чернігівщині – перевищення безпечної швидкості. Поліція закликає водіїв дотримуватися ПДР 10:07

За інформацією Управління превентивної діяльності обласної поліції, у січні 2024 року загалом зареєстровано 224 дорожньо-транспортні пригоди, у яких постраждали 54 людини (з них 9 дітей) та 6 осіб загинули.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 2 пожежі внаслідок яких загинула 1 особа.

22 лютого: цей день в Україні і світі

22 лютого: цей день в Україні і світі 08:10

ДЕНЬ 729 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 729 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини