Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 травня, 18:01:02

Добровільне об’єднаннятериторій громад обговорювали в Малодівицькій та Линовицькій селищних радах

24.07.2015   07:49

22 липня за участю директора Чернігівського регіонального офісу реформ Ярослава Жиденка, представників територіальних громад, сільських голів та депутатів сільських рад, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій і служб відбулося громадське обговорення питання утворення об’єднаної територіальної громади з центром в смт Мала Дівиця та смт Линовиця, під час яких вирішувалися спірні питання даного етапу децентралізації влади в країні.

руки

руки

Від успішного проведення реформи залежатить майбутнє кожного жителя району. Тому її втіленню приділяється серйозна увага.

Основним питанням, яке розглядалось на зібранні, було добровільне об'єднання територіальних громад. Посилаючись на Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та відповідаючи на питання присутніх, представники області поінформували про процедуру об’єднання громад, проведення громадського обговорення, функціонування та фінансування об’єднаних та спроможних територіальних громад району, надали роз’яснення з цих питань.

Також під час зустрічей обговорено питання захисту прав жителів малих сіл і селищ у межах територіальної громади; фінансування громад для здійснення їх повноважень; надходження медичної та освітньої субвенцій, тощо.

В ході обговорення лунало багато запитань, більшість з яких спричинено наявністю великої кількості міфів, щодо наслідків об’єднання. Проте після гарячої дискусії більшість представників територіальних громад висловилися за об’єднання.

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини