Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 11:34:41

Злодія було затримано в магазині "Ельдорадо"

29.02.2012   13:07Агенцiя

Вироком районного суду м. Чернігова засуджено до 3 років позбавлення волі раніше неодноразово судимого 31-річного мешканця міста за вчинення 9 крадіжок майна протягом другого півріччя 2011 року.

Засуджений в нічний час шляхом проникнення до подвір'їв, приміщень загального користування під'їздів викрадав майно, а в подальшому збував його невідомим особам.

Злодія  було затримано в магазині "Ельдорадо", де він намагався викрасти сковорідку, проте не зміг довести свої дії до кінця, оскільки був помічений  охороною магазину.

Знаходячись у міському відділку міліції винний у вчиненому зізнався повністю, повідомивши  органам слідства і про вчинення інших злочинів, про що ним були написані явки з повинними.

Цікаво  те, що одним із потерпілим від крадіжок виявився дідусь засудженого, який не здогадуючись про те, що його обікрав рідний онук написав заяву до міліції. В залі суду потерпілий пробачив онука та просив Суд суворо його не карати.

Підсудний у свою чергу розкаявся у вчиненому та обіцяв повністю відшкодувати завдану потерпілим шкоду.

Останні новини Чернігівщини

Реконструкція магістральних теплових мереж у Чернігові під управлінням НЕФКО виходить на завершальний етап 11:14

Проєкт реконструкції магістральних теплових мереж у Чернігові наближається до завершення. На всіх трьох ділянках уже прокладено нові попередньо ізольовані трубопроводи. Наразі триває фінальний етап робіт — відновлення дорожнього покриття, благоустрій та озеленення територій.

Медики відомчої медустанови Чернігівщини завжди поруч з нашими захисниками і захисницями на шляху до відновлення 10:34

27 липня – День медичних працівників. Медики ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області» щодня рятують життя, лікують поранених захисників і захисниць, проводять складні операції, допомагають відновитися після важких травм і повернутися до повноцінного життя.

157 школярів отримають матеріальну допомогу за успіхи у навчанні 10:12

157 учням та ученицям закладів загальної середньої освіти Чернігівської міської територіальної громади буде надано матеріальну допомогу за успіхи у навчанні. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 липня.

У Ріпках відкрили ветеранський простір за підтримки міжнародних партнерів 09:41

Днями у Ріпках відкрили ветеранський простір «Свої. Разом». Його створено в межах грантової ініціативи, яку реалізувала ГО «Центр гуманітарних технологій «Ахалар» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та за фінансової підтримки Уряду Німеччини.

Напередодні Дня медичного працівника Костянтин Мегем привітав фахівців обласної дитячої лікарні 09:09

27 липня, у день пам’яті святого Пантелеймона, своє професійне свято відзначатимуть українські медики. З цієї нагоди перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем привітав сьогодні працівників Чернігівської обласної дитячої лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини