СБУ припинила діяльність угруповання, що завозило зброю в Чернігів. ФОТО
На Чернігівщині у результаті успішної спецоперації Служба безпеки України спільно з прокуратурою та міліцією припинила діяльність двох злочинних груп, які завозили в регіон зброю та боєприпаси з району проведення антитерористичної операції.
За попередньою інформацією, засоби ураження могли бути використані для влаштування диверсій та дестабілізації ситуації в обласному центрі. Також зловмисники планували створити розгалужену мережу збуту вогнепальної зброї та боєприпасів на території області й за її межами.
Співробітниками спецслужби задокументовано спроби незаконно реалізувати ручний кулеметДехтярьова (калібр 7,62 мм), два гранатомети РПГ, гранати «РГД-5» та «Ф-1», автомат «АК-47» (калібр 7,62 мм) та набої до нього, пістолет марки «ПМ» та 5 тротилових шашок (200 г кожна), які були вилучені правоохоронцями.
22 липня членів злочинних груп (переважно мешканці Чернігівської області) затримано «на гарячому» під час спроб збуту ще однієї партії зброї.
Загалом під час оперативних дій та обшуків у помешканнях і офісах зловмисників було вилучено 18 одиниць стрілецької зброї, 8 гранатометів РПГ-22, 13 ручних гранат, значну кількість набоїв, 10 протитанкових та протипіхотних мін, понад кілограм вибухівки, холодну зброю. Вилучено також близько 8 тисяч доларів США. На даний час затримано 10 членів злочинних організацій.
У рамках кримінальних проваджень, відкритих за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, тривають обшуки та інші оперативно-слідчі дії.
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.