Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 17:06:01

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

29.02.2012   09:14

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 29 лютого 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 3 пожежі в житловому секторі. Загинула 1 людина. 
 
1. Пожежа в житловому секторі м. Бахмач, пров. Київський, 7-А 24.02.12 р. о 18 год. 30 хв. в господарстві Яненка О.С., 1952 р.н., виникла пожежа в житловому будинку (10х8 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено холодильник, пошкоджено стіни. Причина - ПППБ при експлуатації електропобутових приладів. Збитки - встановлюються. Підрозділи МНС на гасіння пожежі не залучалися.

2. Пожежа в житловому секторі Козелецький р-н, с. Євминка, вул. 1-го Травня, 3 О 09 год. 53 хв. в господарстві Якименко М.М., 1929 р.н., виникла пожежа житлового будинку (10х8 м, стіни дерев'яні, покрівля металева). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - ПППБ при влаштуванні та експлуатації печей. Збитки встановлюються. На місці пожежі виявлено тіло господарки. Врятовано матеріальних цінностей на суму 15 000 грн.
 
3. Пожежа в житловому секторі Бобровицький р-н, с. Сухиня, вул. Гагаріна, 22 О 22 год. 16 хв. в господарстві Шевченко М.О., 1978 р.н., сталася пожежа житлового будинку (10х7 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 5 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
    
Інші повідомлення:

Станом на 06 год. 00 хв. на автодорогах області працювало 75 одиниць техніки та 99 працівників, з них на дорогах державного значення працювала 31 одиниця техніки та 47 працівників. Стан доріг задовільний.

Згідно даних відділення екстреної планової консультативної медичної допомоги обласної лікарні станом на 07 год. 00 хв. 29 лютого 2012 року за минулу добу до лікувальних закладів області за допомогою від переохолодження та обмороження звернулося 3 особи, з яких 1 була госпіталізована. В період з 27 січня по 29 лютого 2012 року до лікувальних закладів звернулося 205 осіб, з них госпіталізовано 146. Загинуло 4 людини.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини