Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 03:00:13

Місто читає!

28.02.2012   17:45Агенцiя

В Чернігові цікаво пройшов традиційний міський конкурс "Читаюча родина -2012", організаторами якого є відділ у справах сім'ї і молоді міської ради, управління освіти міської ради, міський центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю, а також Чернігівська обласна бібліотека для дітей ім. М. Островського.

Перший відбірковий тур визначив 22 кращі родини, які виконували складні завдання: "Що ми читаємо?" (роздуми батьків про традиції сімейного читання в своїй родині, письмові відгуки дітей на свої улюблені книги українських авторів, цікаві повідомлення про відомих чернігівських спортсменів). Фіналістами другого туру стали 7 родин, які змагалися за звання "Читаючої родини - 2012".

Усі сім'ї цікаво і весело презентували себе, взяли участь у конкурсах "Рідна мова - культури нашої основа" (контрольна з української), "Що? Де? Коли? Як?" (конкурс знавців пошуку інформації, знавців словників, довідників).

Свої улюблені книги на книжкових виставках "Книги, з якими ми росли", "Книги, з якими зростаємо" представили батьки і діти. Учасники розповідали про свої родини, читали вірші, грали на бандурі, навіть, показали лялькову виставу, з гумором розповіли про себе, про свої уподобання.

Переможцем у складній боротьбі стала родина Михайлюків (ЗНЗ № 2), ІІ місце посіла родина Кондратенків (гімназія № 31), ІІІ місце поділили родини Явоненків- Коновальчуків (школа № 36) та родина Кузьменків (ліцей № 15). Разом із тим, переможених у цьому конкурсі не було, адже всі родини читають і шанують книги.

Фіналісти нагороджені грамотами та подарунками. А головне - конкурс свідчить про інтерес до нього, допомагає родинам запозичити цікавий досвід виховання з книгою.

За інформацією відділу у справах сім'ї і молоді міської ради

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

АНОНСИ ПОДІЙ