В День справжніх чоловіків оперативник вступив у двобій із злочинцями
Вислів "міліціонер на роботі 24 години на добу, сім днів на тиждень" - це не пусті слова. І коли, їдучи у громадському транспорті не у службових справах, інколи чуєш від кондукторів, мовляв, "сьогодні ж вихідний" або "ви ж не на службі", хочеться відповісти, що у випадку якоїсь небезпеки чи нештатної ситуації всі в першу чергу звертаються по допомогу до міліціонера, на службі він чи у відпустці. Наша історія наводить ще один приклад для таких от невіруючих.

Був святковий вечір 23 лютого, більшість чоловічого населення країни відзначали День захисника Вітчизни. Хто служив у Радянській армії, хто в Українській, а хто й не служив, але також почуває себе захисником Вітчизни.
Але не до святкування було начальнику сектору розкриття злочинів проти особи, боротьби з груповою злочинністю, з незаконним обігом зброї та вибухівки міської міліції Максиму Бібіку. Було вже близько 21-ї вечора, але в нього ще залишалося ряд невирішених службових питань.
Проходячи біля міської стоматологічної поліклініки, почув гамір та побачив, як двоє невідомих щосили б'ють третього. Загострене відчуття справедливості та почуття обов'язку не дозволило майору міліції вдати, що нічого не помітив і піти собі далі.
Викликавши по мобільному телефону підкріплення, Максим Геннадійович підбіг до місця конфлікту, представився та наказав молодикам припинити хуліганство. Але зловмисники виявилися не з лякливих, вони не розбіглися в різні боки, а переключилися на несподіваного захисника жертви. Зав'язалася жорстока бійка, незважаючи на те, що Максим активно займається спортом і перебуває в прекрасній фізичній формі, двоє "відморозків" таки почали тіснити його, завдаючи ударів руками й ногами по різних частинах тіла, а потім і взагалі звалили з ніг.
В цей час до місця пригоди нагодилася група швидкого реагування. Помітивши міліцейську машину, нападники кинулися навтіки. Але Максим з останніх сил схопив найближчого до нього хулігана і тримав, доки не підбігли колеги.
В ході проведення перевірки було з'ясовано, що у потерпілого, 45-річного чернігівця, зловмисники відібрали барсетку та гаманець. Одним із затриманих виявися Володимир (ім'я змінено) 1986 року народження, раніше судимий за статтею 185, ч. 3, "крадіжка" статтею 186 ч.2 "грабіж" та ч.3 статтею 289 Кримінального кодексу України - "незаконне заволодіння транспортним засобом". Другим напарником був його двоюрідний брат з таким же набором "заслуг перед Законом".
Міліціонера з травмами різного ступеня доставили до травмпункту та згодом помістили на стаціонарне лікування.
Тієї ж ночі оперативники карного розшуку Чернігівського міського відділу міліції знайшли та затримали і другого фігуранта цієї справи. Обоє вони поміщені до СІЗО м. Чернігова. Проти них порушено кримінальну справу за статтею 345 ч.2 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) що передбачає обмеження або позбавлення волі на строк до п'яти років, та статтею 186 ч.2 (грабіж) карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років. Частина викрадених речей вилучена. Слідство триває.
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.