Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 11:25:43

Латвійці запросили дітей загиблих українських військових

17.07.2015   11:21Агенцiя

У Латвії на запрошення крайової думи міста Смілтене перебувають 11 українських дітей із Чернігівської області, батьки яких загинули на сході України.

Ідея приїзду до Смілтене українських дітей належить керівнику латвійсько-української міжпарламентської групи дружби Сейму Латвії Айнарсу Межулісу. «Діти ні в чому не винні, вони повинні посміхатися, жити в мирному оточенні і не чути пострілів», – сказав Радіо Свобода Межуліс.

За словами організаторів поїздки, основна їхня турбота полягає у тому, щоб дітивідчули, що у світі є багато людей, які ними опікуються, для яких важливою є їхня доля та майбутнє. Для українських дітей запланована культурна та розважальна програми. Також із дітьми працюватимуть психологи.

Українські діти вже зустрілися з українськими дипломатами в Латвії.

«Ми раді, що в Латвії є багато людей, які хочуть допомогти Україні, приймають українських дітей, щоб показати їм, як живуть у Латвії і взагалі в Євросоюзі, щоб допомогти їм забути пережиті страждання», – наголосив посол України Євген Перебийніс. Українські дипломати подарували дітлахам яскраві жовті і блакитні футболки з написом «Latvija».

16 липня увечері до Латвії також прибула ще одна група у складі сорока восьми дітей українських військовослужбовців. Крайова дума латвійського міста Руцава у співпраці з Українським центром молоді та дітей Латвії, відгукнувшись на звернення українських громадських організацій «Офіцери Майдану» та «Україна-світ», організували табір відпочинку для дітей українських військовослужбовців та сиріт у мальовничому місці на березі Балтійського моря.

radiosvoboda.org

Останні новини Чернігівщини

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.