У Чернігові презентували нову модну колекцію "Осінь 2015". ФОТОрепортаж
Чернігівські модниці вже зараз можуть приміряти осінню колекцію одягу від Торгового дому "ЛАВІС".
16 липня відбувся модний показ дизайнера Ірини Якушевої "Міська графіка". Ця колекція в першу чергу буде до смаку сильним та сміливим дівчатам. Всього було представлено 55 моделей одягу.
Чіткі та класичні лінії, виразні силуети суконь та офісних костюмів - основний тренд представленої колекції - доповнюють шифонові напівпрозорі блузки яскравих кольорів.
Також цікавим елементом колекції є поєднання строгого силуету офісного костюму та тканини у крапинку. Окрім строгих чорних спідниць та спідниць-плісе у клітинку в колекції присутні чорні вузькі брюки.
Основні кольори - сірий, чорний, синій та білий - доповнені кораловим, яскраво-зеленим та яскраво-синім.
Тож осінь для чернігівських модниць не буде сумною та однотонною. Вона буде яскравою, теплою та модною.
Модний фотограф Віктор Кошмал завжди встигає всюди. Тож щоб не витрачати часу на читання - дивіться його фото з модного показу.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.






















