Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 08:45:39

у Чернігові розкрито вбивство дівчини, яка впродовж місяця вважалася зниклою безвісти

16.07.2015   15:45

Оперативники карного розшуку Чернігівського міського відділу УМВС встановили та затримали підозрюваного у вбивстві 21-річної дівчини, труп якої було виявлено вчора у каналізаційній шахті на території однієї з місцевих лікарень.

15 липня під час відпрацювання території в районі ймовірного місця зникнення дівчини, яку розшукували впродовж місяця, оперативники карного розшуку виявили у каналізаційній шахті роздягнений жіночий труп зі зв’язаними руками та ногами. На місце події негайно було направлено слідчо-оперативні групи міськвідділу та обласного Управління МВС.

Правоохоронці швидко встановили особу покійної — 21-річної дівчини родом з Куликівського району Чернігівщини, яка останнім часом мешкала у родички в обласному центрі. Вранці 14 червня дівчина пішла з місця проживання. Ні до вечора, ані на другий та третій день вона так і не повернулася додому. Зниклу безвісти дівчину було оголошено в розшук. Оперативники карного розшуку проводили весь комплекс передбачених законом заходів, але впродовж місяця зусилля були безрезультатними.

Водночас в процесі тривалих пошуків було до дрібниць вивчене коло спілкування зниклої. Серед її нечисленних знайомих увагу оперативників привернув 27-річний чернігівець, який в минулому вже побував за ґратами. Зокрема, він був засуджений за грабіж, а також за статевий злочин.

Після виявлення трупа потерпілої найпершу підозру правоохоронців було скеровано в бік саме цього молодика. Оперативники встановили місце його перебування та затримали. В подальшому чоловік не став приховувати свою причетність до вбивства та дав правдиві свідчення.

Підозрюваного було затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За місцем мешкання молодика відбувся санкціонований обшук, в ході якого працівники міліції виявили та вилучили ряд речових доказів.
Наразі тривають слідчі дії у кримінальному провадженні, відкритому за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (навмисне вбивство), яка передбачає покарання для винних осіб у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

СЗГ УМВС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

3 лютого: цей день в Україні і світі

3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.