Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 15 липня по 08 годину 16 липня 2015 року.
МНС
Надзвичайні ситуації:
15.07.2015 року продовжувались заходи щодо ліквідації та недопущення розповсюдження африканської чуми свиней в с. Косачівка Козелецького району. Протягом доби обстежено 180 господарств. Вилучено та знищено шляхом спалювання
5 голів свиней, підстилку та продукти життєдіяльності тварин. Продезінфіковано 32 господарчі будівлі. Карантинні заходи тривають.
Пожежі:
Зареєстровано 3 пожежі, з яких 1 в житловому секторі та 2 інші. Вогнем пошкоджено 1 будівлю. Причинами пожеж стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових газових приладів та підпал.
Інші повідомлення:
15.07.2015 року о 16 год. 55 хв. до У ДСНС України у Чернігівській області від чергового ЧМВ УМВС України в Чернігівській області надійшло повідомлення щодо замінування агітаційної палатки за адресою: м. Чернігів, вул. Рокосовського. Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки залучалося відділення 1 державної пожежно-рятувальної частини. Вибухових пристроїв не виявлено.
15.07.2015 року о 18 год. 40 хв. для надання допомоги працівникам ЧМВ УМВС України в Чернігівській області по вилученню тіла гр.Я., 1993 р.н., з каналізаційного колодязя у м. Чернігові по пров. Вокзальний, залучалося відділення аварійно-рятувальної частини УДСНС у Чернігівській області.
Прогноз погоди на 16 липня 2015 року
Мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень місцями короткочасний дощ, гроза. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі 11-16º, вдень 20-25º тепла. По Чернігову без опадів. Температура вночі 11-13º, вдень 23-25º тепла.
Прогноз пожежної небезпеки
Пожежна небезпека в лісах області очікується 1-2 класу (відсутня та мала пожежна небезпека).
Радіаційний фон на території області складає:
м. Чернігів - 12 мкр/год, м. Щорс - 9 мкр/год, с. Покошичі - 10 мкр/год, м. Семенівка - 9 мкр/год, м. Ніжин -11 мкр/год, м. Прилуки - 12 мкр/год, м. Остер - 11 мкр/год.
Останні новини Чернігівщини
«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38
Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.
Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44
Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.
Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13
У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).