Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 09:11:54

Дніпро у Ріпкинському районі може підтопити 0,5% земель області

27.02.2012   15:25Агенцiя

За прогнозами, у Волинській та Рівненський областях підтоплення заплавних територій складатиме не більше 2% площі області, у Чернігівській – не більше 0,5%. Про це поінформував директор Департаменту цивільного захисту Василь Квашук, повідомили УНН у прес-службі МНС.

Зокрема у Волинській області можливе підтоплення частини територій водами р. Прип’ять та її приток у Любешівському районі та місті Луцьк. При найгіршому сценарії розвитку подій можлива територія підтоплення складатиме близько 2% області.

 На Рівненщині води р. Стир можуть вийти на заплавні території Зарічненського району. У найгіршому випадку, прогнозована площа затоплення складатиме 2%.

Дніпро у Ріпкинському районі Чернігівської області може підтопити 0,5% земель області.

На сьогоднішній день Україні не загрожують високі, видатні чи катастрофічні паводки. При цьому можливі низькі (малі) повені, які зазвичай спостерігаються на рівнинних річках та охоплюють невеликі території поза заплавою. Під час таких повеней затоплюється менше 10% сільськогосподарських угідь і вони майже не порушують ритму життя населення.

Відбуваються вони здебільшого раз на 5-10 років і наносять незначний збиток. Важливо, що наразі немає підстав говорити навіть про таке проходження весняного водопілля.

Більш точний прогноз можна буде скласти з 5 березня, коли Український Гідрометеорологічний центр МНС надасть детальну інформацію про проходження потепління у березні.

Як повідомив директор Гідрометцентру Микола Кульбіда, у найближчий період активного наростання снігового покриву в Україні не буде, тому ситуація на річках суттєво не зміниться. Він також наголосив, що стан водоймищ за кордоном, зокрема в Росії та Білорусі, занепокоєння не викликає.

http://www.unn.com.ua/news/627092-deyaki-oblasti-ukrayini-mogee-zatopiti

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:45

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 травня до 8:00 25 травня 2020 року.

З 25 травня відкрито сезон рибальства на річках Дніпро та Сож

З 25 травня відкрито сезон рибальства на річках Дніпро та Сож 08:27

25 травня 2020 року закінчується нерестова заборона на вилов риби на р. Дніпро та р. Сож.

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення 08:05

Чотири роки ув’язнення просив прокурор для уродженця Городнянського району області, якого обвинувачували у неправдивому повідомленні про замінування.

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв 07:52

В результаті профілактичних заходів, спрямованих на припинення незаконного обігу зброї і вибухівки, правоохоронці вилучили в різних частинах області значну кількість боєприпасів.

25 травня - День філолога

25 травня - День філолога 07:40

Філологія одна з найцікавіших наук, яка включає в себе цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі.