Чернігівці не розуміють для чого кандидати витрачають шалені кошти на концерти
Як анонсувалося раніше, активісти Чернігова, розпочали серію опитувань громадян, аби визначити, що думають насправді чернігівці про нинішню виборчу кампанію.
Важливо, що це виключно громадська ініціатива, адже активісти не мають жодного відношення до виборчих штабів кандидатів у народні депутати. Наразі громадські діячі на прес-конференції представили проміжні результати свого проекту.
За словами громадського активіста Вадима Антошина, чернігівці втомилися від виборчої кампанії. Переважна більшість опитаних зазначає, що краще б кандидати витратили кошти на корисні речі для міста, ніж на свої рекламні кампанії. – Людей сьогодні дратує організація гучних концертів та різних розважальних заходів. Вони не розуміють, для чого на це «викидати» кошти, і порівнюють це з «пиром во время чумы», - пояснив думку жителів нашого міста пан Антошин.
Загалом ініціатори дослідження зазначають, що на думку чернігівців вибори відбудуться чесно та демократично. Про це свідчить мала кількість звернень щодо порушення виборчого законодавства з боку містян. Щодо підкупу виборців, про факти яких часто повідомляють ЗМІ, то, насправді, ситуація діаметрально протилежна. - Насправді мізерний відсоток чув про такі факти. Ще менше випадків, коли людям безпосередньо пропонували продати свій голос. Таких фактів одиниці, - зазначив Вадим Антошин. За його словами люди не хочуть продавати свій голос. Також чернігівці не бачать використання адміністративного ресурсу у цій кампанії та переконані, що більшість кандидатів не чинять тиск на правоохоронні органи.
Підтверджують це і слова заступника прокурора області Дениса Сірика. Він повідомив, що за цей час до прокуратури надійшло 22 звернення громадян щодо порушення виборчого законодавства. Факти будуть перевіреними у найкоротші терміни. Щодо тиску з боку окремих кандидатів, то за словами Сірика, від правоохоронців жодного рапорту не надходило.
Сана Бойко
PR
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».