Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 травня, 15:07:33

Про підсумки роботи обласного відділення Фонду за 2011 рік

27.02.2012   12:41Агенцiя

Підсумки роботи обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за 2011 рік обговорено на нараді, під головуванням директора виконавчої дирекції П.І.Савича, з директорами та завідувачами фінансових відділів - головними бухгалтерами міської та міжрайонних виконавчих дирекцій, яка днями відбулася у м. Чернігові.

Учасниками наради було розглянуто низку питань, у тому числі, про  виконання бюджету обласного відділення Фонду за минулий рік, фінансування страхувальників і заборгованість за 2011 рік та основні напрямки роботи по зменшенню заборгованості, контрольно - ревізійну роботу та шляхи її удосконалення, підсумки виконання програми щодо відновлення здоров'я застрахованих осіб і членів їх сімей за 2011 рік і необхідні заходи щодо повного освоєння коштів Фонду, спрямованих на надання соціальних послуг у 2012 році, реалізацію основних заходів по унеможливленню незаконного заволодіння коштами бюджету обласного відділення Фонду при отриманні фінансування для виплати застрахованим особам матеріального забезпечення та інші.
 
На нараді, зокрема, зазначалося, що станом на 1 січня 2012 року в обласному відділенні Фонду на обліку перебуває 26113 страхувальників, в тому числі 906 осіб з початку року уклали договори про добровільну участь в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, в тому числі із тимчасової втрати працездатності. На виплату всіх видів допомоги протягом 2011 року було направлено 124 619 тис. грн., які виплачуються за рахунок коштів Фонду.

Удосконалено роботу по упередженню неправомірного віднесення витрат по невиробничому травматизму і виявлення фактів приховування виробничого травматизму. Робочими органами відділення Фонду, згідно повідомлень страхувальника, по кожному випадку з'ясовуються причини отримання травми та шляхом здійснення аналізу, на підставі наданих документів та інформації згідно первинної медичної документації під час вибірки в лікувально - профілактичних закладах, приймається участь в розслідуванні нещасного випадку (по страхувальниках з "групи ризику") або складається відповідна довідка. В разі виявлення розбіжностей та фальсифікацій, фінансування по таких випадках не надається. Проведеними заходами упереджено та унеможливлено безпідставне віднесення витрат на рахунок коштів Фонду по 137 страхових випадках на загальну суму 39,9 тис. грн.

У 2011 році, за участю коштів Фонду, в дитячих закладах оздоровлення оздоровлено 8 636 дітей та за рахунок коштів Фонду видано 89 180 дитячих новорічних подарунків.
 
На нараді визначено шляхи покращення роботи обласного відділення Фонду.
  

Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома 15:59

Виявлятимуть та усуватимуть пориви та пошкодження систем опалення будинків, які могли утворитися після замерзання і розмерзання внутрішньобудинкових теплових мереж у той час, коли Чернігів був під прицілом російської артилерії та авіації.

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень 15:53

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю затримали 32-річного мешканця Прилук, у якого виявили загалом 7 кілограмів психотропних речовин та наркотичних засобів. Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ 15:46

КЕП "Чернігівска ТЕЦ" повідомляє, що гаряча вода, як раніше було заявлено, з 20 травня в будинки та установи міста подаватись не буде.

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ»

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ» 15:43

Укрзалізниця призначає новий двогрупний поїзд та з’єднує Суми та Чернігів з Івано-Франківськом.