Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 серпня, 06:35:33

Підведено підсумки піврічної роботи обласної організації Товариства Червоного Хреста України

15.07.2015   11:13Агенцiя

Минулого тижня на базі Бобровицької районної організації Товариства Червоного Хреста (ТЧХ) України відбулося засідання Президії Правління Товариства.

Питання, що розглядались на засіданні, стосувалися підсумків діяльності обласної організації за І півріччя 2015 року, проведення звітів і виборів у первинних, міських та районних організаціях області. Підведено підсумки із Всеукраїнського місячника Червоного Хреста та проаналізовано хід виконання постанов ХХ з’їзду Товариства Червоного Хреста України. Також обговорено план реалізації критичних зауважень і пропозицій, висловлених на з’їзді, постанов Президії Правління ТЧХ України і обласної організації ТЧХ, підготовку і проведення благодійної акції «5 картоплин» та підготовку до ХХV звітно–виборної конференції обласної організації ТЧХ України.

У роботі Президії Правління взяли участь члени Президії, голови міських та районних організацій, представники Бобровицької районної ради, Бобровицького коледжу економіки та менеджменту, міського споживчого товариства.

Під час засідання було відмічено значний внесок обласної організації Товариства у вирішенні питань медичної, соціально–побутової та матеріальної допомоги соціально незахищеним категоріям населення Чернігівщини.

Так, за І півріччя поточного року працівниками патронажної служби надано майже 180 тисяч медичних та 10 тисяч соціально–побутових послуг, обслуговано понад 5 тисяч самотніх громадян похилого віку, понад 300 інвалідів війни, 680 учасників війни, 220 інвалідів праці, 60 інвалідів дитинства, та 137 осіб інших категорій.

У І півріччі 2015 року соціально – незахищені жителі області отримали:

матеріальну допомогу 6 осіб на суму 3,1 тисячі гривень;

допомогу продуктами харчування понад 1800 осіб на суму майже 44 тисячі гривень;

предмети першої необхідності понад 7600 осіб на суму майже 214 тисяч гривень;

послуги з придбання ліків 38 осіб на суму майже 1600 гривень;

інші види допомоги майже 1200 осіб на суму більше 88 тисяч гривень.

Загальна кількість людей, що отримала допомогу становить 20634 особи.

Також надавалась допомога внутрішньо переміщеним громадянам з тимчасово окупованих територій у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, одягу, взуття, постільної білизни, гарячого харчування тощо. Всього допомогу отримали 1405 переселенців на загальну суму близько 260 тисяч гривень.

На 17 вересня цього року запланована XXV звітно–виборна конференція обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Останні новини Чернігівщини

 Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання

Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання 22:23

За публічного обвинувачення Деснянської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін однієї з військових частин, дислокованої у смт Десна.

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни 22:19

У період з 19 липня по 4 серпня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Головного управління ДСНС України у Чернігівській області під час здійснення робіт із планового очищення території загалом виявлено та знищено у встановленому порядку 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни.

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства 22:13

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, встановлено факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах з боку службових осіб одного з підприємств міста Чернігова.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 22:00

У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи чимало держслужбовців та інших співробітників, котрі працювали в апаратах райдержадміністрацій залишилися без роботи. До їх числа потрапила Світлана Базиль з Ріпкинщини, яка все життя працювала секретарем. Свій трудовий шлях починала в Клубівській сільській раді, а потім близько 20 років була секретарем в Ріпкинській райдержадміністрації.