Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 23:31:51

Підведено підсумки піврічної роботи обласної організації Товариства Червоного Хреста України

15.07.2015   11:13Агенцiя

Минулого тижня на базі Бобровицької районної організації Товариства Червоного Хреста (ТЧХ) України відбулося засідання Президії Правління Товариства.

Питання, що розглядались на засіданні, стосувалися підсумків діяльності обласної організації за І півріччя 2015 року, проведення звітів і виборів у первинних, міських та районних організаціях області. Підведено підсумки із Всеукраїнського місячника Червоного Хреста та проаналізовано хід виконання постанов ХХ з’їзду Товариства Червоного Хреста України. Також обговорено план реалізації критичних зауважень і пропозицій, висловлених на з’їзді, постанов Президії Правління ТЧХ України і обласної організації ТЧХ, підготовку і проведення благодійної акції «5 картоплин» та підготовку до ХХV звітно–виборної конференції обласної організації ТЧХ України.

У роботі Президії Правління взяли участь члени Президії, голови міських та районних організацій, представники Бобровицької районної ради, Бобровицького коледжу економіки та менеджменту, міського споживчого товариства.

Під час засідання було відмічено значний внесок обласної організації Товариства у вирішенні питань медичної, соціально–побутової та матеріальної допомоги соціально незахищеним категоріям населення Чернігівщини.

Так, за І півріччя поточного року працівниками патронажної служби надано майже 180 тисяч медичних та 10 тисяч соціально–побутових послуг, обслуговано понад 5 тисяч самотніх громадян похилого віку, понад 300 інвалідів війни, 680 учасників війни, 220 інвалідів праці, 60 інвалідів дитинства, та 137 осіб інших категорій.

У І півріччі 2015 року соціально – незахищені жителі області отримали:

матеріальну допомогу 6 осіб на суму 3,1 тисячі гривень;

допомогу продуктами харчування понад 1800 осіб на суму майже 44 тисячі гривень;

предмети першої необхідності понад 7600 осіб на суму майже 214 тисяч гривень;

послуги з придбання ліків 38 осіб на суму майже 1600 гривень;

інші види допомоги майже 1200 осіб на суму більше 88 тисяч гривень.

Загальна кількість людей, що отримала допомогу становить 20634 особи.

Також надавалась допомога внутрішньо переміщеним громадянам з тимчасово окупованих територій у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, одягу, взуття, постільної білизни, гарячого харчування тощо. Всього допомогу отримали 1405 переселенців на загальну суму близько 260 тисяч гривень.

На 17 вересня цього року запланована XXV звітно–виборна конференція обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Останні новини Чернігівщини

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом 19:06

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА № 1080 від 7 грудня 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19 18:24

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 грудня в області зафіксовано 175 нових випадків COVID-19. Зокрема 81 — у Ніжинському районі, 72 — у Чернігівському (в тому числі 59 — у Чернігові) та 22 — у Корюківському. 59 захворілих госпіталізовані.

 Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19

Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19 14:54

Не перший рік весь світ живе в умовах нової реальності, коли пандемія COVID-19 вплинула на всі сфери суспільного життя. Вона також впливає і на тих, хто не хворів на COVID-19. Втома від карантину, втрата рідних та друзів, зміна формату роботи, поширення фейків та негативно забарвленої інформації чинять вплив на психічний стан людей. Реакція на пандемію COVID-19 з боку психічної системи людини є цілком нормальною.

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження 14:25

Чернігівська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді 14:22

На початку кожного місяця, судові охоронці Чернігівщини проводять розширену нараду щодо підведення підсумків діяльності та постановки завдань на наступний період. Не став винятком й грудень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини