Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 10:38:32

Чернігівська область: відбулася нарада з питань збирання зернових культур, їх охорони від пожеж та дотримання вимог охорони праці

15.07.2015   11:00

14 липня на Чернігівщині у Куликівському районі під керівництвом голови обласної державної адміністрації Валерія Куліча відбулася виїзна нарада з питань організації збирання зернових культур, охорони нового врожаю від пожеж та дотримання вимог охорони праці.

У заході взяли участь керівництво обласних Управління ДСНС України, профільних департаментів, управлінь, установ і організацій, що мають відношення до жнив, голови райдержадміністрацій, їх заступники та  представники ЗМІ.

Перший етап наради проходив на базі селянсько-фермерського господарства «Колос», де учасники наради ознайомилися з технологічними особливостями збирання зернових культур, відповідними заходами пожежної безпеки та організацією чергування протипожежної ланки.

Другий етап тривав у залі засідань райдержадміністрації, де з доповідями виступили керівники різних ланок - від сільгоспгосподарств до обласних управлінь. В ході цього розглянуто ряд важливих питань стосовно забезпечення ходу зернозбиральної компанії.

Зокрема заступник начальника обласного Управління ДСНС України Олександр Нагуло зазначив: «Хоча торік на Чернігівщині під час жнив не зареєстровано пожеж, проте у державі на хлібних масивах, в місцях переробки, зберігання зернових та грубих кормів їх виникло більше 80. Вогнем знищено понад 300 га хліба на корені. З метою недопущення пожеж під час цьогорічної зернозбиральної компанії, рятувальниками проводяться відповідні перевірки сільгосппідприємств, віднесених до високого ступеня ризику від провадження господарської діяльності. На сьогодні перевірено близько третини суб’єктів господарювання, виявлено більше 800 порушень вимог пожежної та техногенної безпеки, з яких майже 50% вже усунуто».

Далі Олександр Нагуло озвучив основні вимоги пожежної безпеки, які мають обов’язково виконуватися аграріями під час жнив згідно з Правилами пожежної безпеки в агропромисловому комплексі України, що уведені в дію наказом Мінагрополітики та МНС України від 04.12.2006 № 730/770.

На закінчення наради, голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч поставив керівникам різних ланок ряд завдань щодо втілення передових технологій у сільгоспвиробництві, з організації збирання врожаю та його охорони від пожеж.

У ДСНС у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07

Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.