Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 14 липня по 08 годину 15 липня 2015 року.
МНС
Надзвичайні ситуації:
13 липня 2015 року у приватному господарстві гр. С. у с. Сорокошичі Козелецького району та у приватному господарстві гр. О. у с. Косачівказа Козелецького району зафіксовано загибель по одній голові свиней з клінічними ознаками, подібними до африканської чуми свиней. З метою проведення дослідження на інфекційні хвороби відібрано патологоанатомічні матеріали, які направлено до Київського державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. За результатами дослідження підтверджено діагноз "Африканська чума свиней".
Протягом 14 липня у населення вилучено 4 голови тварин. Вилучених свиней умертвили безкровним методом та утилізували шляхом спалювання.
Роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка сталася в с. Тужар, Косачівської сільської ради Козелецького району 14 липня 2015 року, не проводились.
Пожежі
Зареєстровано 1 пожежу в житловому секторі. Вогнем пошкоджено 1 будівлю. Причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем.
Інші повідомлення:
14.07.2015 року о 16 год. 36 хв. до оперативно-координаційного центру У ДСНС України у Чернігівській області від чергового ЧМВ УМВС України в Чернігівській області надійшло повідомлення щодо замінування агітаційної палатки у м. Чернігові по вул. Пушкіна. Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки залучалось відділення 3 державної пожежно-рятувальної частини. Вибухових пристроїв не виявлено.
14.07.2015 року о 17 год. 17 хв. до оперативно-координаційного центру У ДСНС України у Чернігівській області від чергового ЧМВ УМВС України в Чернігівській області надійшло повідомлення щодо замінування агітаційної палатки у м. Чернігові по вул. 1 Травня. Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки залучалось відділення 1 державної пожежно-рятувальної частини. Вибухових пристроїв не виявлено.
Прогноз погоди на 15 липня 2015 року
Хмарна погода з проясненнями, вночі місцями невеликий короткочасний дощ, вдень короткочасний дощ, гроза. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі 9-14º, вдень 20-25º тепла. По Чернігову вночі без опадів, вдень короткочасний дощ, гроза. Температура вночі 12-14º, вдень 22-24º тепла.
Прогноз пожежної небезпеки
Пожежна небезпека в лісах області очікується 1-2 класу (відсутня та мала пожежна небезпека), місцями 3 класу (середня пожежна небезпека).
Радіаційний фон на території області складає:
м. Чернігів - 12 мкр/год, м. Щорс - 9 мкр/год, с. Покошичі - 10 мкр/год, м. Семенівка - 9 мкр/год, м. Ніжин - 11 мкр/год, м. Прилуки - 12 мкр/год, м. Остер - 11 мкр/год.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.