Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 грудня, 19:22:20

Обговорено питання створення національного-природного парку "Дніпровсько-Деснянське Міжріччя"

15.07.2015   07:22Агенцiя

14 липня за ініціативи Департаменту екології та природних ресурсів відбулась робоча нарада щодо створення на Чернігівщині національного природного парку (НПП) «Дніпровсько-Деснянське Міжріччя».

До участі у нараді були запрошені представники Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області, Деснянського басейнового управління водних ресурсів, Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, регіонального ландшафтного парку «Міжрічинський», а також Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина» та Еколого-краєзнавчої організації «Міжрічинська Пуща».

Основою для включення певних територій до складу НПП «Дніпровсько-Деснянське Міжріччя» є відповідне наукове обґрунтування, що було розроблене у 2010 році. Планується, що НПП буде створено переважно на базі вже існуючого об’єкту природно-заповідного фонду – регіонального ландшафтного парку «Міжрічинський». До складу його території заплановано включити землі державної та комунальної власності, що наразі не перебувають у інтенсивному господарському використанні – переважно водні об’єкти, болота, пустирі, ліси природоохоронного призначення, зона підтоплення Київського водосховища та землі запасу в межах водоохоронної зони р.Десни.

Під час обговорення попередньо узгоджено орієнтовні межі проектованого парку, уточнено перелік землевласників, землекористувачів, земельні ділянки, яких мають бути включені до складу території даного об’єкту природно-заповідного фонду України.

На завершення засідання, враховуючи зауваження, вирішено доопрацювати картографічний матеріал.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини