Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 06:19:52

На Чернігівщині пройшов обласний волонтерський форум

13.07.2015   08:37Агенцiя

Волонтери з усіх куточків Чернігівщини з’їхалися до обласного центру, аби розглянути нагальні питання та налагодити міжорганізаційну комунікацію.

Обговорення, за участі голови ОДА Валерія Куліча та його радника з питань діяльності волонтерських громадських організацій Сергія Воробйова, відбулося 11 липня. До заходу також долучилися представники відповідних структурних підрозділів ОДА, обласного військового комісаріату та народний депутат України Владислав Атрошенко.

— Події останніх двох років спонукали до появи багатьох волонтерських громадських організацій. Вони займаються буквально усім. Однак, для ще ефективнішої роботи необхідно налагодити механізм взаємодії між самими активістами та органами влади в області,— у своєму вступному слові наголосив Валерій Куліч.

Протягом дня волонтери мають розглянули низку питань та сформулювали пропозиції. Робочі групи працювали за такими напрямками: залучення волонтерів, навчання, мотивація та контроль; вивчення потреб військових підрозділів, координація та контроль надання допомоги; форми та методи залучення ресурсів; публічна звітність волонтерських центрів; офіційна реєстрація волонтерських центрів, юридичні та організаційні моменти.

На порядку денному обговорення форм та методів консультування військових та членів їх сімей з питань, реалізація права на безоплатний проїзд у громадському транспорті. Деякі питання вже навіть вдалося вирішити, спільно владою та волонтерами.

— Минулого тижня за «круглим столом» ми розглянули питання щодо безкоштовного проїзду у громадському транспорті членів родин загиблих. Уже розроблено відповідний проїзний документ. Спільними зусиллями ми зможемо вирішити чимало нагальних питань. Варто лише об’єднатися та напрацювати єдину схему взаємодії, — зазначив голова облдержадміністрації.

Валерій Куліч побажав плідної роботи та висловив готовність розглянути усі пропозиції та ініціативи волонтерських організацій.

Також на форумі голова ОДА вручив подяки представникам Єдиного Волонтерського Центру, громадської організації «МАРТ» та Центру психолого-соціальної допомоги «Ресурс» за сприяння розвитку волонтерського руху, активну підтримку родин загиблих учасників Революції Гідності та АТО і організацію програми «Родинне коло».

Форум організовано Чернігівською ОДА за підтримки чернігівських волонтерських організацій.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини