Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 16:19:31

Оперативники розкрили жорстоке вбивство медичної сестри

13.07.2015   08:15

Менше доби знадобилась співробітникам Чернігівського міськвідділу міліції, щоб встановити та затримати підозрюваного у вбивстві медичної сестри.

Дев’ятого липня до чергової частини Чернігівського міського відділу УМВС надійшло повідомлення про виявлення в обласному центрі за місцем мешкання вбитої жінки з явними тілесними ушкодженнями. До місця виклику виїхали слідчо-оперативні групи міськвідділу та обласного апарату УМВС, керівництво міліції, колеги з прокуратори.

Під час огляду місця події правоохоронці встановили, що жінку було забито насмерть. Знаряддям злочину, ймовірно, виявився молоток. Його було знайдено поруч з трупом.

Поки тривав огляд місця події, дільничні інспектори міліції та оперативники опитували родичів, сусідів загиблої. Також правоохоронці поспілкувалися з колегами потерпілої — медичним персоналом однієї з лікарень обласного центру, де покійна працювала медичною сестрою і користувалася високим авторитетом.

Одержані відомості дозволили правоохоронцям визначитися з головним підозрюваним у скоєнні злочину. Це 40-річний чоловік з негативною репутацією п’яниці, нероби та особи без певного місця мешкання. В кінці минулого року він потрапив на лікування до медичного закладу, де працювала потерпіла. Там його відмили, трохи відгодували і, звичайно, вилікували. Він же вподобав одну з медичних сестер, що за ним доглядали. Певний час залицявся, а згодом став з нею співмешкати. Однак шкідливих звичок не покинув, продовжував зловживати спиртними напоями та вести аморальний спосіб життя. Це і спричинило конфлікт з фатальними наслідками.

Як пояснив підозрюваний після його затримання, у день скоєння злочину він в категоричній форми став вимагати він співмешканки грошей, аби похмелитися. Отримана відмова його розлютила, він взяв з балкону молоток, повернувся до кімнати і наніс більше десяти ударів цим знаряддям по голові потерпілої. Після цього зняв з вбитої співмешканки золоті прикраси, забрав з її гаманця гроші та банківську картку і пішов купувати спиртне. Ці ювелірні вироби та частину грошей були у підозрюваного вилучені під час його затримання.

Наразі цей громадянин затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років. Тривають слідчі дії.

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини