Прокуратурою направлено в суд обвинувальний акт відносно вбивці 2 пенсіонерів
Прокуратурою області до Деснянського районного суду м. Чернігова скеровано обвинувальний акт відносно мешканця м. Чернігова за фактом розбійного нападу та умисного вбивства двох осіб з корисливих мотивів за ч. 4 ст. 187, п. п. 1, 6 ч. 2 ст. 115 КК України.
Так, мешканець м. Чернігова, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, переслідуючи корисливий мотив, з метою заволодіння майном вчинив розбійний напад на подружжя та з використанням молотка заподіяв тілесні ушкодження від яких потерпілі померли на місці скоєння злочину.
За такі дії Кримінальним кодексом України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв